دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سهمیه امریه شرکت‌های دانش‌بنیان به ۱۰ هزار نفر افزایش یافت

سهمیه امریه شرکت‌های دانش‌بنیان به ۱۰ هزار نفر افزایش یافت
رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از موافقت ستاد کل نیرو‌های مسلح با افزایش سهمیه امریه شرکت‌های دانش‌بنیان به ۱۰ هزار نفر خبر داد.
کد خبر : 872578

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد خاکساری رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری گفت: با توجه به افزایش قابل توجه تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان، موافقت ستاد کل نیرو‌های مسلح با افزایش سهمیه امریه شرکت‌های دانش‌بنیان به ۱۰ هزار نفر در سال جلب شده که امیدواریم این افزایش ظرفیت به زودی اعمال شود.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری افزود: رویکرد ستاد کل نیرو‌های مسلح نسبت به بحث امریه شرکت‌های دانش‌بنیان کاملا مثبت است و بر این اساس امید می‌رود به زودی خبر‌های خوبی در این زمینه به سمع متقاضیان بهره‌مندی از این تسهیلات برسد.

خاکساری تصریح کرد: به دنبال ابلاغیه اخیر ستاد کل نیرو‌های مسلح که براساس آن از اعزام آذر ۱۴۰۲ سهمیه بهره‌مندی از تسهیلات نظام وظیفه امریه در تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های دارای سهمیه امریه برای مقطع تحصیلی کارشناسی بسته شده، معاون علمی رئیس جمهور در جلسه‌ای با سردار باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با تاکید بر تاثیرات مثبت امریه دانش آموختگان کارشناسی واجد شرایط در شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و بهره‌مندی اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از ظرفیت‌های این گروه، خواستار تداوم این امکان شد.

وی ادامه داد: این اقدام با نظر مساعد سردار باقری، امید زیادی وجود دارد که با ادامه پیگیری‌های معاونت به زودی شاهد مستثی شدن شرکت‌های دانش‌بنیان از ابلاغیه اخیر ستاد کل نیرو‌های مسلح باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر