دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مدیرعامل شرکت پست خبر داد؛

نوسازی ناوگان و رونمایی از طرح‌های جدید در روز جهانی پست

نوسازی ناوگان و رونمایی از طرح‌های جدید در روز جهانی پست
محمود لیائی گفت: به مناسبت روز جهانی پست، شرکت پست از پروژه و طرح‌های جدیدی رونمایی خواهد کرد.
کد خبر : 872050

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمود لیائی مدیرعامل شرکت پست در نشست خبری که به مناسبت روز جهانی پست برگزار شد ضمن تبریک این روز گفت: خوشبختانه توانسته‌ایم در حوزه پست و ارائه خدمات پستی به مردم رضایت نسبی داشته باشیم و به بسیاری از وعده‌هایی که دادیم عمل کنیم.

وی یکی از برنامه‌هایی اجرایی و موفق شرکت ملی پست را رفع دغدغه معیشتی کارکنان  پستی سراسر کشور برشمرد و افزود: در همین راستا افزایش ۲۰ درصد حقوق کارکنان و همسان‌سازی خدمات رفاهی کارکنان با وزارتخانه و بحث سختی کار مشمولان در نظر گرفتیم و عملیاتی شد.

مدیرعامل شرکت پست ادامه داد: اکنون تحول دیجیتال جز وظایفی بود وزارت ارتباطات روی دوش شرکت ملی پست گذاشت و حرکت‌های خوبی در این جهت انجام دادیم. به طوری که امروز ادعا می‌کنم جزء کشورهای پیشرو تحول دیجیتال هستیم و برای ۱۱۷ نفر مدیران ارشد شرکت ملی پست طی یک سال گذشته دوره‌هایی برگزار کردیم.

لیائی افزود: اکنون در حال تدوین سند دیجیتال هستیم و جزو اولین دستگاه‌هایی هستیم که توانسته این سند را آماده کند. همچنین زیرساخت آموزشی را با فراهم کردن این دوره فراهم کردیم و با آماده شدن سند تحول دیجیتال می‌توانیم مدیران را مکلف کنیم که بر اساس این سند فرآیندها را اصلاح کنند چرا که در برنامه هفتم بحث تحول دیجیتال مورد تأکید قرارگرفته و منابعی برای آن در این برنامه دیده‌شده است. از این رو ما زودتر از تصویب برنامه هفتم به استقبال آن رفتیم و الزاماتی که برای دستگاه‌های دولتی دیده‌شده را به صورت داوطلبانه اجرا کردیم.

300 فرصت هوشمند سازی پست 

وی درخصوص هوشمند سازی پست گفت: ما در شرکت ملی پست ۳۰۰ فرصت احصاء کردیم‌ و موفق شدیم بحث‌ هوشمند سازی آن را انجام دهیم. راه زیادی برای رسیدن به این 300 فرصت داریم که امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک به این وعده جامه عمل  بپوشانیم. 

پروژه‌های شرکت ملی پست به مناسبت روز جهانی پست

لیائی با اشاره به اینکه به مناسبت روز جهانی پست پروژه‌هایی افتتاح و رونمایی خواهد شد ادامه داد: نوسازی ناوگان پست و اضافه شدن  ۱۰۰ ماشین، کامیون و کامیونت به ناوگان حمل‌ونقل پستی یکی از این اقدامات است که با این اقدام از کرایه کامیون‌ها از بخش خصوصی بی‌نیاز می‌شویم.

وی افزود: افتتاح شعبه پیشرفته و به‌روز ایرانمال در روز جهانی پست را خواهیم داشت که با افتتاح این شعبه پیشرفته در منطقه ۲۲ تهران قدم مهمی در ارائه خدمات به شهروندان ساکن در این منطقه خواهیم داشت در این شعبه تمامی تجهیزات هوشمند و جدیدی درزمینهٔ توزیع قبول و رهسپاری هم ارائه خواهد شد.

لیائی ادامه داد: رونمایی از سامانه‌های متعدد مانند تی‌دی‌اس و... راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند در نقاط مختلف شهر تهران، سامانه راه‌اندازی تمبرهای پستی، خدمات الکترونیکی پست بر روی پلتفرم آپ از دیگر رونمایی‌ها خواهد بود..

مدیرعامل شرکت پست از طرح دیگری به‌عنوان همیار پست پیک شهری یادکرد و گفت: این طرح  به‌صورت پایلوت برگزارشده و با انجام آن قدمی درراه ساماندهی پیک‌های شهری گذاشتیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته