دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

طرح ملی ترویج کارآفرینی اجرا می‌شود

طرح ملی ترویج کارآفرینی اجرا می‌شود
طرح ملی ترویج کارآفرینی با با هدف شناسایی استعدادها، توانمندی‌سازی دانشجویان، تیم‌های خلاق، نوآور و کارآفرین توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
کد خبر : 871131

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، طرح ملی ترویج کارآفرینی با حمایت معاونت نوآوری و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) برگزار می‌شود.

سید فرهنگ فصیحی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر بیان کرد: این طرح که با هدف شناسایی استعدادها، توانمندی‌سازی دانشجویان، تیم‌های خلاق، نوآور و کارآفرین آغاز شده است، موجب ایجاد ارتباط کارآمد بین دانش تخصصی دانشجویان با مهارت‌های موردنیاز کارآفرینی شده و زمینه مناسبی برای ایجاد کسب‌وکار‌های فناورانه را مهیا می‌کند.

وی افزود: خدمات طرح ملی ترویج کارآفرینی شامل تست‌های شخصیت‌شناسی، مشاوره روان‌شناختی کسب‌وکار، آموزش‌های تخصصی کارآفرینی، منتورینگ، تیم‌سازی و برگزاری رویداد‌های حل مسئله با تمرکز بر حل نیاز‌های استان‌ها است. کلیه این خدمات، با حمایت ۱۰۰ درصدی معاونت نوآوری و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای متقاضیان تأییدشده، اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر