دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
محمد خوانساری:

سکو‌های داخلی نقش پررنگی در اقتصاد دیجیتال کشور دارند

سکو‌های داخلی نقش پررنگی در اقتصاد دیجیتال کشور دارند
رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: سکوهای داخلی هر روز نقش پررنگ‌تری را در اقتصاد دیجیتال کشور به خود اختصاص می‌دهند.
کد خبر : 870589

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد خوانساری، رئیس سازمان فناوری اطلاعات به مناسبت هفتم مهرماه، سالگرد تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران پیامی را منتشر کرد.

در این متن آمده است:

«سیزدهمین سالگرد تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حالی فرا رسیده است که به واسطه دولت الکترونیکی، میلیاردها آمد و رفت مردم به دستگاه‌های دولتی تبدیل به تراکنش‌هایی شده‌اند که در مرکز ملی تبادل اطلاعات مبادله می‌شوند.

امروزه، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند با ارائه صدها خدمت، مردم را بی‌نیاز از تبادلات کاغذی کرده است و سکوهای داخلی، هر روز نقش پررنگ‌تری را در اقتصاد دیجیتال کشور به خود اختصاص می‌دهند.

سازمان فناوری اطلاعات ایران، امروزه با تنظیم‌گری در حوزه فناوری اطلاعات از بخش خصوصی فعال در این حوزه حمایت می‌کند و قادر بوده با اثرگذاری روی شاخص‌های توسعه فناوری اطلاعات در استان‌های سراسر کشور، نقش به‌سزایی را در کاهش شکاف دیجیتالی ایفا کند.

امیدوارم زنجیره ارائه خدمات در طول این سیزده سال توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران، بروز تحولات و پیشبرد کاربری فناوری اطلاعات به صورت هر چه گسترده‌تر در زندگی روزمره مردم را به همراه داشته باشد.

سالروز تأسیس سازمان فناوری اطلاعات ایران را به کارکنان و همه ذی‌نفعان این سازمان در بدنه دولت و بخش خصوصی تبریک می‌گویم و از خداوند متعال یاری می‌خواهم ما را در به انجام رساندن رسالت خطیری که در راستای توسعه و اعتلای فناوری اطلاعات در کشور به عهده گرفته‌ایم، یاری رساند.»

انتهای پیام/

ارسال نظر