دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

حضور فعال دانش‌بنیان‌های ایرانی در نمایشگاه «عمان هلث»

حضور فعال دانش‌بنیان‌های ایرانی در نمایشگاه «عمان هلث»
۱۶ شرکت‌ دانش‌بنیان ایرانی در قالب غرفه ملی ایران در نمایشگاه «عمان هلث» حضور یافتند.
کد خبر : 869974

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایشگاه «عمان هلث» که دومین روز خود را سپری می‌کند، فعالان حوزه سلامت کشور‌های منطقه را به خود جذب کرده است و حضور پررنگ ایران در بین کشور‌های حاضر نشان از اهمیت این بازار برای شرکت‌های ایرانی دارد.

علاوه بر ۱۶ شرکت دانش‌بنیان مستقر در غرفه، چند دانشگاه علوم پزشکی و شرکت دیگر ایرانی نیز به‌صورت مستقل در این نمایشگاه حضور دارند. کشور‌های هند، تایلند و مالزی با حضور به‌صورت غرفه در این نمایشگاه بخت خود را برای توسعه بازار و ارائه خدمات درمانی، گردشگری سلامت و ارائه محصولات بیمارستانی می‌آزمایند.

شرکت‌های تجهیزات پزشکی و دارویی با حمایت مرکز تعاملات علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در مرکز نمایشگاهی مسقط پرچم جمهوری اسلامی ایران را برافراشته نگاه داشته‌اند.

اگرچه بازار عمان، ظرفیت زیادی برای فروش نهایی محصول ندارد، اما درگاه بسیار مهمی برای ورود به کشور‌های عربی، بازار آفریقا و شبه‌قاره هند محسوب می‌شود.

عمان، یکی از اولویت‌های ده‌گانه دفتر توسعه کسب‌وکار بین‌المللی است تا با عمق بخشیدن به این بازار، توان صادرات مجدد به دیگر کشور‌ها تقویت شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر