دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی «ایران پروژه» در عشق‌آباد برگزار می‌شود

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی «ایران پروژه» در عشق‌آباد برگزار می‌شود
پانزدهمین نمایشگاه تخصصی «ایران پروژه» با همکاری ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان عمران و ساختمان در عشق‌آباد ترکمنستان برگزار می‌شود.
کد خبر : 869758

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا،  پانزدهمین نمایشگاه اختصاصی تخصصی ایران پروژه، ۲۶ تا ۲۸ آبان با همکاری ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان عمران و ساختمان در عشق‌آباد ترکمنستان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با هماهنگی و همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران و ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان عمران و ساختمان در فضایی به وسعت ۲ هزار مترمربع در محل سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی عشق‌آباد برگزار می‌شود.

نمایشگاه ایران پروژه (۱*۴)، یکی از رویداد‌های ارزشمند تجاری نمایشگاهی در یک دهه اخیر در منطقه است که هدف از برگزاری آن، معرفی شرکت‌های مادر تخصصی در زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی در حوزه ساختمان، ابنیه، پل و راه‌سازی و تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی آب و برق و انرژی در ترکمنستان است.

از جمله بخش‌هایی که این نمایشگاه پوشش می‌دهد می‌توان به صنعت ساختمان، مصالح ساختمانی، خدمات فنی و مهندسی، راه‌سازی، سد و تونل سازی، ساخت بیمارستان و مدارس، تجهیزات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، انرژی آب و برق شوینده و بهداشتی، صنعت بیمه، بانکداری و بورس، ابزار و ماشین‌آلات ساختمانی، رنگ و روغن شیمیایی، کاشی سرامیک و سرویس‌های بهداشتی، آلومینیوم، صنایع فلزی، انواع دربازکن‌های برقی هوشمند، کلید پریزهای دو زمانه هوشمند، پنجره‌های دوجداره و شیرآلات ساختمانی، ذوب‌آهن، فولاد، چوب، لوله‌سازی، مبلمان ماشین‌های معدنی، سیمان، خودروسازی و قطعات، واگن سازی، لاستیک‌سازی و .... اشاره کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر