دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

امریه «نخبگان وظیفه» در برنامه‌های فناورانه پژوهشکده سرطان صادر شد

امریه «نخبگان وظیفه» در برنامه‌های فناورانه پژوهشکده سرطان صادر شد
«نخبگان وظیفه» در راستای حمایت از استعدادهای‌برتر و نخبگان در برنامه‌های پژوهشی و فناورانه پژوهشکده سرطان معتمد به‌کارگیری می‌شوند.
کد خبر : 869474

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، تفاهم‌نامه همکاری پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی با مرکز نخبگان و استعدادهای برتر ستاد کل نیروهای مسلح با هدف به‌کارگیری نخبگان وظیفه در برنامه‌های پژوهشی پیشرفته و پروژه‌های فناورانه این پژوهشکده منعقد شد.

این تفاهم‌نامه با هدف توسعه و تعالی کشور برپایه حمایت از استعدادهای برتر و نخبگان جوان منعقد شده است و مقرر شد برای کیفیت بخشیدن به پروژه‌های پژوهشی، از توان نیروهای وظیفه نخبه و استعدادهای درخشان در انجام پروژه‌های راهبردی علمی و تحقیقاتی بهره‌برداری شود.

این تفاهم‌نامه آغاز همکاری‌های دوسویه پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر دانشگاه و نیز پژوهشگاه عالی دفاع ملی تحقیقات راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح فرمانده کل قوا است.

پژوهشکده سرطان معتمد همواره در مسیر اهداف جهاد دانشگاهی برای بهره‌برداری از ظرفیت‌های مناسب علمی و اجرایی به عنوان خاستگاه مناسب حضور جوانان نخبه و انقلابی گام برمی‌دارد و به موجب تأکید مقام معظم رهبری مدظله‌العالی مبنی‌بر بهره‌مندی از ظرفیت‌ استعداد نخبگان در حوزه‌های مختلف و مناسب در این خصوص، پذیرای جذب نخبگان بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر