دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در اجلاس سالیانه و جشنواره برترین ها؛

۱۲ محصول برتر فناورانه پارک فناوری پردیس معرفی شد

۱۲ محصول برتر فناورانه پارک فناوری پردیس معرفی شد
در بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس و جشنواره برترین‌ها، ۱۲ محصول فناورانه برتر معرفی شدند.
کد خبر : 869103

به گزارش خبرنگار علم و فناوری آنا، احمد عسگری مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی پارک فناوری پردیس امروز در بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس گفت: یکی از ویژگی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان تولید فناوری و محصول است.

وی گفت: البته که در این میان، معرفی به بازار نیز مهم است زیرا سهولت دسترسی به بازار گشایش‌های زیادی برای گردش مالی آنها ایجاد می‌کند.

وی درباره جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس گفت: در ابتدای فراخوان،۵۹ شرکت ۱۰۹ محصول را ارسال کردند.

وی با بیان اینکه برای انتخاب شرکت‌ها شاخص‌هایی را مد نظر قرار دادیم، گفت: تجاری‌سازی، فناوری نوآوری، محصول جدید و آماده ورود به بازار، دارای تأییدیه و استانداردها از جمله شاخص‌های ارزیابی شرکت‌ها برای جشنواره بود.

وی با بیان اینکه ۱۲ محصول دارای ویژگی‌های مد نظر بودند، گفت: حوزه‌های سلامت، مکاترونیک و الکترونیک از جمله حوزه‌هایی بودند که شرکت‌ها ذیل آنها به دبیرخانه جشنواره معرفی شدند.

عسگری گفت: ۳ نوع میکرو پیپدهای مورد نیاز درمان ناباروری، قرص ایبروتینیب، نانو ذرات لیپیوزومال، دستگاه پیشرفته تله کاردیوگراف۱۲ لید برای تشخیص بیماری قلبی، کرم گیاهی برای درمان لیشمانیوز، فناوری ساخت گرانول از گیاهان دارویی، فرستنده مایع خنک تلویزیون دیجیتالی، رپیتیر برنامه رادیویی اف ام، سروو موتور BLC کاربردی در صنایع لوازم‌خانگی، فیلر جوشکاری از جمله محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان عضو پارک فناوری پردیس بوده‌اند که در جشنواره جز برترین‌ها معرفی شده‌اند.

به گزارش آنا، در این مراسم از شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدکننده این ۱۲ محصول با حضور روح اله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهور تقدیر شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر