دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مجمع عمومی سالانه شرکت خدمات هوایی پیام برگزار شد

مجمع عمومی سالانه شرکت خدمات هوایی پیام برگزار شد
مجمع عمومی سالانه شرکت خدمات هوایی پیام به منظور بررسی عملکرد هیئت مدیره و تصویب صورت‌های مالی سال ۱۴۰۱ با حضور اعضاء برگزار شد و در پایان صورت‌های مالی این شرکت به تصویب اعضا رسید.
کد خبر : 869040

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌ مجمع عمومی سالانه شرکت خدمات هوایی پیام به منظور بررسی عملکرد هیئت مدیره و تصویب صورت‌های مالی سال ۱۴۰۱ روز یکشنبه بیست و ششم شهریورماه، به ریاست علی اصغر انصاری، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور اکبر قنبرپور مشاور وزیر، مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام و اعضای هیئت مدیره، معاونان این شرکت و اعضای مجمع برگزار شد.

در ابتدای این مجمع مدیرعامل و رییس هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گزارشی از عملکرد هیئت مدیره ارائه کرد.

سپس گزارش کاملی از درآمد، هزینه، دارایی شرکت و منابع و مصارف ۱۴۰۱ و بر اساس بودجه مصوب، تکالیف قانونی مقرر در اسناد بالادستی و تکالیف مندرج در صورت‌جلسات مجمع همراه با راهکار‌های پیشنهادی ارائه شد.

انصاری رییس مجمع عمومی سالانه نیز با بیان عملکرد مطلوب شرکت خدمات هوایی پیام در توسعه و تامین زیر ساخت‌های مورد نیاز در راستای تحقق اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین تحقق اهداف بودجه‌ای از اقدامات و تلاش‌های مدیر عامل شرکت، مدیران و کارکنان این منطقه تشکر و قدردانی کرد.

در پایان این جلسه نیز حسابرس مستقل و بازرسی قانونی گزارش منتهی به سال مالی ۱۴۰۱ شرکت خدمات هوایی پیام را قرائت کرد که مورد تصویب اعضای مجمع رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر