دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

برگزاری نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران

برگزاری نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران
نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران با شعار محوری «فناوری پیشرفته ایرانی؛ مسئله‌محور و تحول‌آفرین» و افزایش تعامل میان فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور برگزار می‌شود.
کد خبر : 865197

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و فناوری‌های پیشرفته ایران (HiTechExpo۱۴۰۲) با حضور «شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور»، «صنایع و سازمان‌های متقاضی فناوری»، «نهاد‌های فعال در زیست‌بوم فناوری و نوآوری»، «تجار و بازرگانان» و «استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکار‌های نوپا» از ۱۶ تا ۱۹ مهر ۱۴۰۲ در شهر شیراز برگزار می‌شود.

این رویداد با شعار محوری «فناوری پیشرفته ایرانی؛ مسئله‌محور و تحول‌آفرین» تلاش می‌کند تا زمینه افزایش تعامل میان فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور را فراهم کند و با به‌هم‌رسانی طرف عرضه و تقاضای محصولات و خدمات دانش‌بنیان، گامی در جهت تجاری‌سازی فناوری پیشرفته و رفع چالش‌های صنایع کشور بردارد.

محور‌های اصلی بخش نمایشگاهی این رویداد شامل «فناوری نانو»، «فناوری زیستی»، «مواد پیشرفته»، «IT, IOT, ICT»، «الکترونیک، اپتیک و فتونیک»، «هوش مصنوعی و ماشین‌لرنینگ»، و «تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته» می‌شود.

این رویداد در کنار بخش نمایشگاهی شامل برنامه‌های جنبی از جمله «رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه»، «سخنرانی‌های فناورانه»، «رویداد جذب سرمایه» و «کارگاه‌های مهارت‌افزایی» است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته