دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
معاون برنامه‌ریزی وزارت ارتباطات:

تحقق اهداف عملیاتی شبکه ملی اطلاعات اولویت وزارت ارتباطات است

تحقق اهداف عملیاتی شبکه ملی اطلاعات اولویت وزارت ارتباطات است
معاون برنامه‌ریزی وزارت ارتباطات گفت: تحقق کامل اهداف عملیاتی شبکه ملی اطلاعات، تحول دیجیتال و تحقق کامل خدمات دولت هوشمند از ماموریت‌های مهم وزارت ارتباطات است.
کد خبر : 854158

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا، علی اصغر انصاری، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی سفر به استان خراسان رضوی ازمرکز دیتا سنتر مستقر در اداره کل پست این استان بازدید کرد. 

وی طی نشستی با محمدرضا شفیعی مدیر کل پست استان و علی دلگیر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور ادامه دارد. تحقق کامل اهداف عملیاتی شبکه ملی اطلاعات و همچنین تحول دیجیتال و تحقق کامل خدمات دولت هوشمند از ماموریت‌های مهم وزارت ارتباطات است.

محمدرضا شفیعی مدیر کل پست استان خراسان رضوی ضمن ارائه گزارش از وضعیت پست استان و چگونگی ارائه خدمات، تقویت زیرساخت‌های شبکه پست را امری ضروری دانسته و افزود: بسیاری از روش‌ها در انجام  فرایندهای پستی باید اصلاح گردد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده توسط‌ مدیران عالی شرکت ملی پست، خواستار تخصیص اعتبار لازم جهت تقویت تجهیزات در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری شده و تصریح کرد: با توجه به تعرفه‌های فعلی ارائه  بسیاری از سرویس‌ها زیان‌ده هستند.

این مدیر پست گفت: سهم سرویس‌های پایه در ترافیک پستی اندک است و کمک به جبران این زیان از سوی دولت بایستی علاوه بر سرویس‌های پایه، معطوف به سرویس‌های جدید که مابه التفاوت قیمت و بهاء تمام شده آن‌ها از مشتریان اخذ نمی‌شود هم باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر