دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
بخش جدیدی به نمایشگاه الکامپ اضافه می‌شود؛

«الکامپ اسمارت»؛ فرصتی برای معرفی توانمندی‌ کسب وکارها در حوزه هوشمندسازی

«الکامپ اسمارت»؛ فرصتی برای معرفی توانمندی‌ کسب وکارها در حوزه هوشمندسازی
برای اولین بار به منظور معرفی توانمندی‌ کسب وکارها در حوزه هوشمندسازی بخش جدیدی با عنوان «الکامپ اسمارت» به نمایشگاه الکامپ افزوده می‌شود. 
کد خبر : 850701

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا، برای اولین بار بخش جدیدی با عنوان الکامپ اسمارت به بیست‌و‌ششمین دوره نمایشگاه الکامپ افزوده می‌شود.  

هدف از این اقدام، معرفی توانمندی‌ها و راهکار‌های ارائه شده توسط کسب وکار‌های فعال در حوزه هوشمندسازی صنایع و بخش‌های اولویت‌دار نظیر صنعت و معدن، کشاورزی، سلامت، خودرو، آموزش، انرژی، شهر هوشمند و. در یک فضا اختصاصی عنوان شده است.

غرفه‌گذاران با حضور در این بخش علاوه بر فرصت عرضه توانمندی کسب و کار خود در حوزه هوشمندسازی به متولیان و فعالان سایر صنایع که به طور ویژه برای بازدید از این بخش نمایشگاه دعوت می‌شوند، امکان آشنایی با سایر فعالان این عرصه و هم‌افزایی توانمندی‌ها نیز برای آن‌ها نیز فراهم خواهد شد.

با توجه به محدودیت‌ها، شرکت‌های فناوری که دارای راهکار اجرایی پیاده‌سازی شده در سایر صنایع باشند، پس از انجام ارزیابی اولیه از محصول و شرکت، در اولویت حضور قرار دارند. متقاضیان این بخش می‌توانند از ۱۳ تا ۱۸ خردادماه نسبت به ثبت نام در بخش سامانه ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر