دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 ارديبهشت 1402 - 08:54
در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۳؛

کنفرانس ملی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا برگزار می‌شود

کنفرانس ملی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا برگزار می‌شود
کنفرانس ملی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا همزمان با دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت شروع به کار می‌کند.
کد خبر : 846108

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، رویداد ملی سالانه فناوری‌های نوین در زمینه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی در پارک فناوری پردیس با همکاری واحد علوم و فناوری پردیس دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «اینوتکس ۲۰۲۳» از سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت شروع به کار می‌کند.

این رویداد با محور‌های الگوریتم‌ها و کاربرد‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاک‌چین و رمزنگاری، مبانی داده کاوی، کاربرد‌ها و پردازش دانش، الگوریتم‌ها و مدل‌های کلان داده، هوش مصنوعی در پردازش تصویر، صوت و متن، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشاورزی، صنعت، سلامت، آب، محیط زیست و انرژی، شهر هوشمند، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در حقوق فناوری و علوم انسانی، هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود.

 نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت تا جمعه ۲۲ اردیبهشت از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر