دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مرداد 1401 - 10:35

ورود ایلان ماسک به عرصه‌ای جدید!/ رئیس اسپیس‌ایکس باشگاه فوتبال منچستر یونایتد را می‌خرد

ورود ایلان ماسک به عرصه‌ای جدید!  رئیس اسپیس‌ایکس باشگاه فوتبال منچستر یونایتد را می‌خرد
رئیس صنایع فضایی اسپیس‌ایکس با انتشار توئیتی از قصد خود برای خرید باشگاه فوتبال منچستر یونایتد خبر داد.
کد خبر : 801973

به گزارش خبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، ایلان ماسک، رئیس صنایع فضایی اسپیس‌ایکس و شرکت خودروسازی تسلا قصد دارد بازهم به حوزه‌ای جدید وارد شده و باشگاه فوتبال منچستر یونایتد را خریداری کند. ایلان ماسک که چند ماه پیش با خبر خرید بخش عمده‌ای از سهام توئیتر به شدت مورد توجه قرار گرفته بود حالا با اعلام برنامه خود برای خرید باشگاه منچستر یونایتد میلیون‌ها نفر در کشورهای مختلف را شگفت‌زده کرده است.

اگرچه هنوز مشکلات ایلان ماسک با توئیتر برطرف نشده و روند رسیدگی به پرونده قضایی رئیس تسلا و این شبکه اجتماعی در دادگاه ادامه دارد ماسک با انتشار توئیتی اظهار کرد: «من باشگاه منچستر یونایتد را می‌خرم».

بیشتر بخوانید:

پروژه نورالینک بار دیگر شکست خورد/ هیاهوی بی‌نتیجه ایلان ماسک برای تولید انسان روباتی

به نظر می‌رسد از این پس ایلان ماسک علاوه بر دنیای علم و فناوری قصد دارد در جهان ورزش نیز حضوری پررنگ داشته و با فعالیت‌های خود همچون آنچه در صنعت فضایی انجام داد تحولی در لیگ فوتبال انگلیس ایجاد کند. از طرفی به اعتقاد کارشناسان منچستر یونایتد با کسب نتایج ضعیف در فصل اخیر نتواسته است رضایت طرفداران و سرمایه‌‌گذاران این باشگاه را جلب کند و خرید این باشگاه توسط رئیس شرکت اسپیس‌ایکس می‌تواند بسیاری از مشکلات منچستر یونایتد را برطرف کند.

ایلان ماسک که در چند سال اخیر همواره جزو سه نفر اول ثروتمندترین افرداد جهان قرار داشته است پیش از انتشار توئیت خرید منچستر یونایتد هیچ صحبتی برای ورود به دنیای ورزش مطرح نکرده بود. حالا باید منتظر ماند و دید مدیران شیاطین سرخ نسبت به تصمیم ایلان ماسک چه واکنشی نشان می‌دهند و با سیستم جدید این باشگاه در فصل آینده لیگ جزیره چه نتایجی را به‌دست می‌آ‌ورد.

انتهای پیام/4144

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته