دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 تير 1401 - 09:02

فردا؛ آخرین فرصت پیش ثبت‌نام زیارتی اربعین در دانشگاه امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با عنایت به نزدیکی ایام زیارتی اربعین سیدوسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پیش‌بینی اربعین پُرشور با توجه به تعطیلی ۲ ساله از دانشجویان تا ۳۰ تیرماه جاری برای این سفر پیش ثبت‌نام می‌کند.
کد خبر : 669974
پیاده روی اربعین

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هیئت‌رهروان شهدا به عنوان متولی کاروان اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر از همه‌ مشتاقان زیارت دعوت به پیش ثبت‌نام کرد.


مشتاقان به این شرکت در کاروان راه بهشت می‌توانند از طریق آدرس https://heiat.aut.ac.ir اقدام به پیش ثبت نام کنند. تاریخ پیش ثبت‌نام اولیه تا پنج‌شنبه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱ دارد. نهایی کردن پیش ثبت‌نام در سایت هیئت‌رهروان شهدا به معنای ثبت‌نام قطعی نخواهد بود و در صورت پُر شدن کاروان، داوطلبان بر اساس اولویت‌های تعیین شد یا تقدم نام نویسی، ثبت نهایی می‌شوند.


تمامی افرادی که مشتاق حضور در کاروان راه بهشت هستند باید تا پایان تیرماه در سامانه‌ سماح ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام نکردن در این سامانه‌ به معنای عدم پیش ثبت‌نام در کاروان است. داوطلبان حتما به تاریخ گذرنامه‌ خود توجه داشته باشند. حداقل اعتبار لازم برای سفر زیارتی اربعین ۶ ماه از موعد اعزام می‌باشد.


افراد مشمول خدمت سربازی که سنوات گذشته به زیارت عتبات مشرف شده‌اند از ثبت بازگشت خود به کشور در سامانه‌ نظام وظیفه، اطمینان حاصل کنند.


گفتنی است، با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، تمامی داوطلبان می‌بایست دو دز واکسن تزریق کرده باشند. ضمنا افرادی که از دز دوم آنها بیش از ۶ ماه گذشته باید دز یادآور تزریق کنند.


انتهای پیام/۴۱۶۷/

انتهای پیام/

ارسال نظر