دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 فروردين 1401 - 10:58
به ریاست دکتر طهرانچی؛

جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

هفتاد‍وچهارمین جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی برگزار شد.
کد خبر : 653661
طهرانچی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی، هفتادوچهارمین جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور بیژن رنجبر، قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، معصومه طباطبائی، رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدعلی اکبری، سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و برخی از مدیران کل برگزار شد.


دکتر طهرانچی در این جلسه با تأکید بر حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان دارای توانمندی علمی، مهارتی و فناور، اظهار کرد: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌ریزی لازم را در خصوص حضور قدرتمندانه دانشجویان و دانش‌آموزان در جشنواره‌های معتبر ملی و بین‌المللی از جمله خوارزمی، رازی و فارابی و راه‌اندازی مسابقات شاخص ملی و بین‌المللی و همچنین شبکه‌سازی پژوهشگران در قالب باشگاه پایش انجام دهد.


در ادامه این جلسه پرونده متقاضیان استفاده از تسهیلات پذیرش بدون آزمون در مقاطع بالاتر مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش حائزین شرایط موافقت شد.


همچنین با توجه به نقش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در المپیادها و رویدادهای علمی، مقرر شد باشگاه برنامه آماده‌سازی تیم‌ها و حمایت از دانشجویان برگزیده المپیادهای علمی دانشجویی را ارائه کند.


انتهای پیام/۱۰۴/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته