دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
02 مرداد 1400 - 15:13
به منظور آشنایی داوطلبان کنکور؛

برنامه هفته درهای باز دانشگاه شهید بهشتی آغاز شد

هفته درهای دانشگاه شهید بهشتی، با هدف آشنایی داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری ۱۴۰۰، با دانشکده‌ها، پژوهشکده‌ها و رشته‌های دانشگاه از امروز آغاز و تا ۶ مرداد ادامه دارد.
کد خبر : 596508
دانشگاه شهید بهشتیبه گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هفته باز دانشگاه شهید بهشتی طی پنج روز به صورت مجازی و برای آشنایی داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها با ظرفیت، توان و ویژگی‌های تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.


براساس این گزارش، داوطلبان و علاقمندان از امروز تا روز چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ می‌توانند از طریق سامانه وبینار بهشتی دانشگاه (www.sbu.ac.ir/web/webinar)، براساس زمان‌بندی مشخص شده در روز و ساعت مقرر در رویداد شرکت کنند.


گفتنی است، در طول برگزاری هفته درهای باز دانشگاه، ۲۱ دانشکده و پژوهشکده دانشگاه شهید بهشتی، توسط اعضای هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی آن واحد به داوطلبان معرفی خواهند شد و متقاضیان ورود به دانشگاه، می‌توانند سؤالات خود را با برگزار کنندگان رویداد مطرح کنند.

دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرده است که بروشور معرفی دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه برای آشنایی داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ با واحدها و رشته‌های دانشگاه، توسط روابط عمومی این دانشگاه تهیه شده و در وبسایت دانشگاه در دسترس علاقمندان قرار دارد.

بر این اساس در اولین روز هفته باز دانشگاه شهید بهشتی داوطلبان می‌توانند از سه دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، معماری و شهرسازی و پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه، بازدید کنند و در دومین روز از دانشکده مکانیک و انرژی، پژوهشکده علوم محیط زیست، دانشکده مدیریت و حسابداری، دانشکده الهیات و ادیان و پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی و در روز سوم این رویداد از دانشکده علوم ریاضی، دانشکده علوم زمین، دانشکده علوم ورزشی و تندرستی، دانشکده فیزیک و دانشکده برق و در روز چهارم یعنی سه شنبه پنجم مرداد از دانشکده های دبیات و علوم انسانی، حقوق، عمران، آب و محیط زیست و دانشکده برق الکترونیک و در روز آخر یعنی چهارشنبه ششم مرداد نیز از دانشکده فناوری های نوین هوا و فضا، دانشکده علوم شیمی و نفت، دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر و در نهایت دانشکده علوم و فناوری زیستی بازدید کنند.


انتهای پیام/۴۱۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر