دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 شهريور 1399 - 09:26

پرداخت وام ضروری به دانشجویان برای خرید لپ تاپ و موبایل

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت وام خرید لپ تاپ و موبایل به دانشجویان برای آموزش مجازی خبر داد.
کد خبر : 515791
NewsImage.jpg

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ناصر مطیعی با اشاره به اختصاص وام ویژه کمک خرید تجهیزات ارتباطی با آموزش‌های مجازی در سال تحصیلی جدید گفت: در این رابطه طی بخشنامه‌ای که قرار است به دانشگاه‌ها ابلاغ کنیم، اولویت اختصاص وام ضروری با دانشجویانی خواهد بود که این وام را برای توسعه ابزار هوشمند آموزش مجازی می‌خواهند.


وی ادامه داد: با توجه به افزایش قابل‌توجهی که وام ضروری در سال تحصیلی جدید دارد می‌تواند بخشی از مشکلات دانشجویان را در زمینه آموزش مجازی حل کند.
بیشتر بخوانید:


افزایش ۲۵ درصدی نرخ اجاره‌بهای خوابگاه‌ها/ مبلغ وام‌های دانشجویی افزایش یافت
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ادامه داد: مشکلات جامعه برای همه مردم از جمله دانشجویان و خانواده آن‌ها وجود دارد شاید همه را ما نتوانیم حل کنیم ولی در حد توان و امکانات خود وام ضروری را ارائه می‌دهیم تا دانشجویان بتوانند به وسیله آن گوشی هوشمند، لپ‌تاپ و در کل ابزار آموزش مجازی که نیاز دارند را تهیه کنند.


گفتنی است، وام تحصیلی از ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به ۱.۵ میلیون تا ۲ میلیون تومان و وام ضروری از یک میلیون تومان به ۲ تا ۵ میلیون تومان در موارد خاص افزایش یافته است. هم‌چنین وام شهریه از حدود یک میلیون تا پنج میلیون تومان برای سال تحصیلی جدید افزایش دارد.


انتهای پیام/4084/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته