دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 اسفند 1397 - 20:30
طهماسب‌کاظمی:

خالص‌ترین فعالیت‌ها توسط بسیج انجام می‌شود

رئیس مرکز حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خالص‌ترین و باارزش‌ترین فعالیت‌ها توسط بسیج انجام می‌شود.
کد خبر : 369032
fa12c96a-991d-4aef-9eec-cbc54d613e45.jpg

به گزارش خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بهروز طهماسب‌کاظمی در مراسم تقدیر از فعالان بسیج کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی که در محل سالن جلسات حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، گفت: فعالیت‌هایی که توسط بسیج انجام می‌شود از خالص‌ترین و باارزش‌ترین فعالیت‌ها است و در این راستا تعابیر مقام معظم رهبری از بسیج به‌صورت کامل بیانگر ارزش جایگاه و فعالیت‌های بسیج است.


وی با اشاره به این سخن مقام معظم رهبری که انقلاب اسلامی ایران را هویت در حال‌ رشد می‌دانند، اظهار کرد: حفظ و حراست از این هویت در حال‌ رشد برعهده بسیج است و بسیج می‌بایست چالش‌های پیشِ رو که سازمان را در رسیدن به اهدافش دچار مشکل می‌کند، شناسایی و حل کند.


رئیس مرکز حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: در مسیر پیش روی کشور مشکلاتی به‌صورت طبیعی پیش خواهد آمد که باید با روحیه بسیجی در رفع این مشکلات تلاش کنیم.


کاظمی خطاب به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: در هر جایی علاوه بر خطای تعمدی اگر خطاهای سهوی هم از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده شد، گوشزد کنید تا در کنار هم بتوانیم موجب رشد و تعالی سازمان را فراهم کنیم.


انتهای پیام/4118/4115/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته