دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 آذر 1397 - 10:30

تقدیر رئیس نهاد رهبری از فعالیت‌های صندوق رفاه دانشجویان

رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در دیدار با رئیس صندوق رفاه دانشجویان از تلاش و اهتمام صندوق رفاه در خدمت‌رسانی به دانشجویان تشکر کرد.
کد خبر : 331233
download (17).jpg

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ حجت‌الاسلام‌ مصطفی رستمی در‌ دیدار با رئیس صندوق‌ رفاه دانشجویان از تلاش و‌ اهتمام صندوق‌ رفاه در خدمت‌رسانی به دانشجویان تشکر کرد‌ و گفت: پس از نماز، خدمت به مردم در محضر الهی بالاترین درجه است. 


رئیس نهاد‌ نمایندگی مقام‌ معظم‌ رهبری در دانشگاه‌ها در این دیدار با‌ بیان اینکه با‌ خدمات خوب شما، آرامش، سلامتی و رضایت‌مندی‌ جوانان حاصل می‌شود، افزود: شعار شما که هیچ دانشجویی به سبب مشکلات مالی ترک تحصیل نکند؛ بسیار عالی است. ما باید بیشتر تلاش کنیم و موفق‌تر شویم. باید از فرصت‌های خدمت به مردم و استفاده از ظرفیت‌های غیر‌دولتی بیشتر بهره‌مند شد.


وی افزود: خدمت‌شوندگان شما دانشجویان جوان و سرمایه‌های این مملکت هستند و رفع حوائجشان موجب برکت کار‌‌ و‌‌ زندگی شماست.


نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه با‌ بیان این‌که برای سلامت و‌ سعادتمندی و اخلاق جوانان باید کارهای خوب را ادامه دهیم، خاطر‌نشان کرد: هدف‌گذاری‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و شناخت آسیب‌ها خوب است. همه فکر و اقدام‌های صندوق‌رفاه این باشد که بیشتر خدمت کند و مدیریت شما همراه با استفاده از فرصت‌های خدمتگزاری به مردم باشد.


انتهای پیام/4108


انتهای پیام/

ارسال نظر
نظرات بینندگان ۰ نظر
کلینی
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
۰
ای کاش این صندوق رفاه برای ما دانشجویان دکتری هم بود و از ما هم تو این شرایط سخت حمایت میشدیم
توران قاسمی
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
۰
دانشگاه آزاد چرا از دانشجویانش خصوصا مقطع دکتری حمایت مالی در قالب تسهیلات نمیکنه
هلدینگ شایسته