دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 آبان 1397 - 12:47
رئیس دانشگاه مازندران:

خوابگاه دانشجویی با ظرفیت 350 نفر در دانشگاه احداث می‌شود

رئیس دانشگاه مازندران گفت: داشتن امنیت و کیفیت در زندگی، می تواند تأثیر بسیار زیادی بر روح و روان دانشجویان دارد.
کد خبر : 327100
1542617610-photo-2018-11-19-12-18-29 (1).jpg

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، میرنیا با اظهار خرسندی از ورود خیرین نیکوکار به امر توسعه و تعالی دانشگاه مازندران گفت: از اینکه یک خیر نیکوکار به کمک دانشجویان و در واقع به کمک برادران و خواهران خود در دانشگاه آمده است، خرسندیم.


رییس دانشگاه مازندران با اعلام ضرورت همکاری بیشتر خیرین آموزش عالی با این دانشگاه اظهار داشت: در طول سه سالی که در دانشگاه هستم، در راستای تحقق مساعدت بیشتر خیرین بسیار تلاش کردم و فکر می‌کنم که از برکات همان جلسات و پیگیری‌هاست که امروز شخصی به کمک دانشگاه آمد و قرار است که ان‌شاءالله کار بسیار بزرگ و ماندگاری را در دانشگاه مازندران انجام دهد.


وی افزود: هم اکنون در خوابگاه دختران، حدود ۱۴۰۰ نفر از دانشجویان سکونت دارند و بیش از ۱۰۰۰ نفر نیز در خوابگاه خودگردان اسکان دارند و برنامه ما توسعه فضای خوابگاهی دانشجویان در حد مطلوب است.


رییس دانشگاه مازندران تأکید کرد: داشتن امنیت و کیفیت در زندگی، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روح و روان، درس خواندن و کیفیت تحصیل دانشجویان داشته باشد.


گفتنی است این مجموعه در زمینی به مساحت ۳۲۰۰ مترمربع با ظرفیت ۳۵۰ نفر در ۴ طبقه و در طی مدت ۱۸ ماه ساخته و به بهره‌برداری خواهد رسید.


انتهای پیام/4108/ 4107/


انتهای پیام/

ارسال نظر