دوشنبه  25  شهریور  1398
پنجشنبه , 15 آذر 1397 ساعت 20:25

رمضان شریف:

تنبیه شدید در انتظار عوامل تروریستی است

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عوامل تروریستی چابهار پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کنند و گروه‌های پشتیبان‌کننده آن‌ها نیز تنبیه می‌شوند.

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی گروه سیاسی خبرگزاری آنا از سپاه‌نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف عصر امروز در همایش تبیین تاریخ ورامین انقلابی درباره عملیات تروریستی چابهار اظهار کرد: گروهک‌های تروریستی عمدتاً با سرویس‌های امنیتی بیگانه مانند کشور عربستان مرتبط هستند و همواره سعی دارند ناامنی‌هایی را در مناطق مرزی ما ایجاد کنند.

وی با تشریح حادثه امروز در چابهار افزود: در این مورد نیز یک خودرو انتحاری تلاش کرد خود را به مقر نیروی انتظامی در چابهار وارد و تلفاتی ایجاد کند اما قبل از این که اقدام خاصی انجام دهد به همت مأموران نیروی انتظامی هدف قرار گرفت.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در اثر انفجار این خودرو تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی به شهادت رسیدند و تعدادی نیز مجروح شدند.

شریف در ادامه خاطرنشان کرد: این حملات تروریستی پاسخ‌های کوبنده‌ای در پی دارد و علاوه بر تلفات میدانی که این افراد می‌دهند، رهگیری و گروه‌های پشتیبان‌کننده آن‌ها نیز تنبیه می‌شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تهدیدهای آمریکا علیه ایران اشاره کرد و افزود: در اکثر مقاطع تاریخ انقلاب اسلامی، پیچیده‌ترین طرح‌های نظامی و غیرنظامی آمریکا برضد مردم ایران شکست خورد و پاسخ ثابت و مداوم مردم، رهبر معظم و نیروهای مسلح ما این بود که قادریم از منافع، جغرافیای کشور و حامیانمان دفاع کنیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ عینی به تهدیدات دشمن را برگزاری رزمایش‌های سپاه و ارتش دانست و گفت: مهمترین جنبه این رزمایش‌ها بازدارندگی بود تا دیگر شاهد تهدیدات دشمن نباشیم.

شریف با بیان اینکه تهدیدات مختلف آمریکا فقط برای عربستان و رژیم‌صهیونیستی مصرف دارد افزود: مردم ما به این‌گونه یاوه‌گویی‌ها عادت کرده‌اند، با این وجود همه امکانات موردنیاز برای پاسخ محکم به نیروهای متجاوز را داریم.

انتهای پیام/4079

http://ana.ir/i/342030
 فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) سپاه به شهادت رسید

فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) سپاه به شهادت رسید

آل‌سعود عامل حادثه تروریستی چابهار برای ناامنی در ایران است

آل‌سعود عامل حادثه تروریستی چابهار برای ناامنی در ایران است

اقدامات تروریستی و تفرقه‌افکنانه محکوم به شکست هستند

اقدامات تروریستی و تفرقه‌افکنانه محکوم به شکست هستند

عملیات تروریستی چابهار حاصلی برای تروریست‌ها نداشت

عملیات تروریستی چابهار حاصلی برای تروریست‌ها نداشت