يكشنبه  29  دی  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

رونمایی از پوستر بیست و چهارمین دوره مسابقات نادکاپ شریف

بیست و چهارمین دوره مسابقات ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی با هدف ایجاد بروز فرصت و خلاقیت در دانش آموزان با محوریت علوم نوین در دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا؛ بیست و چهارمین دوره مسابقات نادکاپ شریف با حضور بیش از سه هزار دانش آموز از صد شهر کشور ۱۵ و ۱۶ اسفندماه در بیش از ۵۰ رشته متنوع برگزار می‌شود.

نادکاپ شریف یک رویداد علمی تفریحی است که دانش آموزان می‌توانند طی مسابقه به تمرین خود اتکایی و اعتماد به نفس پرداخته و از یادگیری بازی محور لذت ببرند.

رویکرد اساسی این فستیوال در حوزه علوم نوین با رویکرد STEAM و PBL (یادگیری پروژه محور) و با هدف ایجاد بروز فرصت خلاقیت و کار گروهی در دانش آموزان طراحی و اجرا شده است.

از بخش‌های مختلف این مسابقه می‌توان به هوافضا، رباتیک، نانو، زیست فناوری، آینده پژوهی، طراحی سه بعدی، کمیکار و... اشاره کرد.

پرورش خلاقیت و نوآوری، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و تقویت هویت ملی و فرهنگی دانش آموزان با تأکید بر نیازسنجی و توانمندی‌های علمی و عملی داخلی و تجربه کار گروهی شیرین از دیگر اهداف این مسابقه است.

این دوره از مسابقات که با شعار #آیندتوبساز از صبح روز پنج‌شنبه ۱۵ اسفند سال جاری در دانشگاه شریف آغاز شده و تا پایان روز جمعه ۱۶ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی  nadcup.sharif.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 66167290-021 تماس بگیرند.

انتهای پیام/4127/

http://ana.ir/i/450457
درخشش دانش‌آموزان سما بجنورد در نادکاپ شریف

درخشش دانش‌آموزان سما بجنورد در نادکاپ شریف

رقابت 1000 تیم دانش‌آموزی این هفته در دانشگاه شریف

رقابت 1000 تیم دانش‌آموزی این هفته در دانشگاه شریف

اجرای بیست‌و‌دومین مسابقات نادکاپ در دانشگاه شریف

اجرای بیست‌و‌دومین مسابقات نادکاپ در دانشگاه شریف