يكشنبه  18  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در دانشگاه آزاد اسلامی سقز برگزار شد؛

تجلیل از دانشجویان دختر مدال‌آور مسابقات دانشجویی کشوری تکواندو

سه شنبه 16 مهر 1398 ساعت 17:30
دانشجویان دختر مدال‌آور مسابقات دانشجویی کشوری تکواندوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در مراسمی با حضور مسئولان این واحد دانشگاهی تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سقز، ظهر امروز در مراسمی با حضور محمد وارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، حامد احمدی معاون دانشجویی و فرهنگی و سوران حیدری مدیر تربیت‌بدنی این واحد دانشگاهی از مربی و مدال‌آوران مسابقات دانشجویی کشوری تکواندو تجلیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز، کسب مدال طلا روناک حسین‌زاده، مدال نقره سیده اسرا هاشمی و مدال برنز شکیلا پناهیده را به مدیر تربیت‌بدنی این واحد دانشگاهی، مدال‌آوران و قهرمانان و مهری شعبانی مربی این تیم، تبریک گفت و با ابراز خرسندی از کسب مدال توسط قهرمانان تکواندو دختر  این واحد دانشگاهی به نمایندگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان، از انسجام و تلاش‌های گروه تربیت‌بدنی دانشگاه قدردانی کرد.

محمد وارعی گفت: «این واحد دانشگاهی در همه زمینه‌ها از قبیل حمایت‌های مالی و معنوی، به‌روز کردن تجهیزات ورزشی، حمایت از دانشجویان ورزشکار برای شرکت در مسابقات متعدد و حضور در لیگ‌های کشوری در دو بخش آقایان و بانوان همواره پیش‌قدم بوده و این روند را ادامه خواهد داد.»

سوران حیدری مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز نیز گزارشی کوتاه از روند ثبت‌نام تا شرکت و کسب مدال در مسابقات را ارائه داد و با تبریک کسب مدال و مقام‌های بانوان تکواندوکار این واحد دانشگاهی بر تعامل و حمایت هر چه بیشتر هیئت رئیسه این واحد در راستای کسب موفقیت‌های آتی دانشجویان تأکید کرد.

حامد احمدی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز نیز از پیشرفت تکواندو دختران در سال‌های اخیر ابراز خرسندی و از توجه ویژه رئیس این واحد دانشگاهی به فعالیت‌های این بخش در سطح ورزش قهرمانی تشکر کرد.

انتهای پیام/4078/4121/

http://ana.ir/i/429780
راهیابی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز به تیم ملی

راهیابی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز به تیم ملی

تجلیل از دانشجویان ورزشکار مدال‌آور دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

تجلیل از دانشجویان ورزشکار مدال‌آور دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

تیم دانشجویان واحد سنندج قهرمان مسابقات تکواندوی استان کردستان شد

تیم دانشجویان واحد سنندج قهرمان مسابقات تکواندوی استان کردستان شد