جمعه  29  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
حجت‌الاسلام حیدری:

ملت ایران اسیر تبلیغات و فضاسازی منفی دشمن نمی‌شود

جمعه 19 بهمن 1397 ساعت 13:47
نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان قزوین گفت: نباید تبلیغات و فضاسازی مسموم دشمن بر روی افکار عمومی تأثیر بگذارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوئین زهرا، مراسم شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سردار رفیعی  فرمانده لشکر 10 سیدالشهدای استان البرز، حجت‌الاسلام حسین حیدری نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام اسدالله رضوانی امام جمعه بوئین زهرا، روح‌الله بابایی صالح نماینده مردم شهرستان‌های بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی، رضا شعبان‌نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا، محمدعلی ملک‌محمدی فرمانده سپاه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا، علی رحمانی فرماندار شهرستان بوئین زهرا، مصطفی آقاعلی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری قزوین، امیر نادری بخشدار مرکزی بوئین زهرا، حسین غیاثوند شهردار بوئین زهرا و جمع دیگری از مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا، استادان و دانشجویان برگزار شد.

حجت‌الاسلام حیدری در این مراسم با اشاره به اینکه نباید تبلیغات و فضاسازی مسموم دشمن بر روی افکار عمومی تأثیر بگذارد، اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا به ما کمک می‌کند که روحیه ایستادگی و ایثار در وجود ما زنده باقی بماند.

وی، اعتماد به دشمن را امری نادرست دانست و  افزود: اگر امروز در کشور مشکلاتی وجود دارد به سبب دوری ما از آموزه‌های قرآنی و عمل به ارزش‌های متعالی اسلامی ـ انقلابی است.

نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: امروز ابهت و قدرت نظام جمهوری اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده است و ایران در تمامی مناطق دارای عظمت و جایگاه است.

حیدری تأکید کرد: عمل به تکلیف خود از اهداف شهدا است، بنابراین باید در تمامی عرصه‌هابی که مقام معظم رهبری تأکید دارند به تکلیف و وظیفه خود عمل کنیم.

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام رضوانی ضمن تبریک دهه فجر گفت: باید به درستی گذشته کشور را با دستاوردهای تحول‌آفرین نظام مقدس جمهوری اسلامی  مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم.

وی اضافه کرد: پیش از انقلاب دانشجو جرأت نمی‌کرد در دانشگاه نماز اقامه کند، اما امروز به برکت انقلاب در دانشگاه یادواره شهدا و بزرگداشت علما برگزار می‌شود که این بسیار ارزش دارد.

امام جمعه بوئین زهرا خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب اسلامی سرنوشت و ثروت‌های کشور در اختیار مستشاران آمریکایی بود، اما امروز فرزندان کشور در تمامی زمینه‌ها پیشرفت چشمگیری داشته‌اند.

رضوانی عنوان کرد: کشور ما در حال حاضر در بسیاری از حوزه‌ها عنوان برتر جهان را در اختیار دارد و همه این موفقیت‌ها با لطف خداوند و تلاش فرزندان مؤمن و انقلابی کشور به وقوع پیوسته است.

وی تأکید کرد: با وجود اینکه ما در دفاع مقدس در زمینه امکانات و تجهیزات هم‌پای دشمن نبودیم، اما براساس وعده خداوند توانستیم دشمنان را با تمامی تجهیزات و امکانات شکست دهیم.

در ادامه این مراسم، شعبان‌نژاد در این مراسم ضمن تبریک دهه فجر و با بیان اینکه انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف دارای دستاوردهای بسیار زیادی بوده است، اظهار کرد: یکی از این دستاوردها، راه‌اندازی و شکل‌گیری دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

وی ادامه داد: همه دستاوردهای نظام به برکت انقلاب اسلامی و جانفشانی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های شهدا بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا  با بیان اینکه در هر شرایطی مدیون خون شهدا هستیم، توضیح داد: امروز مفتخر هستیم که ششمین یادواره شهدا را در دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا برگزار می‌کنیم.

شعبان‌نژاد تشریح کرد: اعتقاد و باور داریم که وجود شهدای گمنام موجب خیر و برکت برای دانشگاه آزاد بوئین زهرا شده است.

سرپرست دانشگاه‌های آزاد اسلامی ناحیه غرب و جنوب استان قزوین با تأکید بر اینکه  به لطف خدا و جانفشانی شهدا، انقلاب ما در برابر تمام توطئه‌ها سربلند و پیروز شده است، بیان کرد: امروز به برکت فضای معنوی و فرهنگی حاکم در دانشگاه کمترین پرونده انضباطی را داشته‌ایم.

شعبان‌نژاد یادآور شد: هم‌اکنون یک میلیون و سیصد و هفتاد هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می‌کنند که 37 هزار عضو هیئت علمی، استاد و استادیار مسئولیت تدریس دانشجویان را برعهده دارند.

وی متذکر شد: نزدیک به 35 درصد دانشجویان کشور در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می‌کنند که این امر نشان از اهمیت و مسئولیت بسیار سنگینی است که دانشگاه آزاد در زمینه علمی بر عهده دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا تبیین کرد: تاکنون دو میلیون و پانصد هزار فارغ‌التحصیل از دانشگاه آزاد اسلامی بوده‌اند و این افتخار بزرگی برای این دانشگاه است که در تربیت مدیران و خدمتگزاران کشور نقش بزرگی داشته است.

انتهای پیام/4078/

http://ana.ir/i/359303
جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی خورموج و تبلیغات اسلامی

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی خورموج و تبلیغات اسلامی

دیدار دانشگاهیان با خانواده نخستین شهدای تاکستان

دیدار دانشگاهیان با خانواده نخستین شهدای تاکستان

یادواره شهدای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود

یادواره شهدای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود

شهدا با اهدای خون خود کشور را از توطئه‌ها حفظ کردند

شهدا با اهدای خون خود کشور را از توطئه‌ها حفظ کردند

 ۲۲ بهمن امسال به معنای واقعی کلمه دشمن‌شکن خواهد شد

۲۲ بهمن امسال به معنای واقعی کلمه دشمن‌شکن خواهد شد

انقلاب اسلامی با خون شهدا بیمه شده است

انقلاب اسلامی با خون شهدا بیمه شده است

جریان نفوذ دشمن به‌دنبال رخنه در همه ارکان نظام است

جریان نفوذ دشمن به‌دنبال رخنه در همه ارکان نظام است

مردم ایران 22 بهمن امسال را به روز یأس دشمنان ملت بدل می‌کنند

مردم ایران 22 بهمن امسال را به روز یأس دشمنان ملت بدل می‌کنند

ایرانیان برای اتحاد مقابل استکبار در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند

ایرانیان برای اتحاد مقابل استکبار در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند