دوشنبه  12  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با حضور منتخب مردم ارسنجان در مجلس یازدهم صورت گرفت؛

هم‌اندیشی دانشگاهیان و اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی ارسنجان

چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 14:32
جلسه هم‌اندیشی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان و اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی با حضور منتخب مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی به میزبانی واحد دانشگاهی ارسنجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ارسنجان، صبح امروز چهارشنبه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان میزبان نخستین جلسه هم‌اندیشی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی با جلال رشیدی نماینده منتخب مردم ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت در مجلس یازدهم بود.

ادی دین نمایندگان به مردم

حجت‌الاسلام مهدی محمدی مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان در این نشست مهم‌ترین، مطالبات، زمینه‌های مستعد فعالیت و آخرین وضعیت شهرستان را به استحضار نماینده منتخب رساند.

وی با تاکید بر جایگاه حساس مجلس یازدهم بیان کرد: «در این دوره ملت با انتخاب مناسب زمینه تشکیل مجلسی جوان و انقلابی را فراهم آوردند و اکنون نوبت نمایندگان است که با پرداختن به اولویت‌های کشور، دین خود را به آرمان‌های امام و شهدا ادا کنند و بازوی کارآمدی برای نظام، رهبری و ولایت باشند.»

در ادامه چند نفر از حاضران به بیان نظر خود پرداختند و نماینده منتخب مردم ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت در مجلس یازدهم با شنیدن آنها به تبیین بایدها و نبایدهای کار نمایندگی واولویت خدمت به ملت پرداخت.

طرح اهم مشکلات واحد ارسنجان

مرتضی کشاورز رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان هم با ترسیم آخرین وضعیت این واحد دانشگاهی برای نماینده منتخب، اهم مشکلات دانشگاه را که با همکاری نماینده منتخب مردم قابل رفع است، بیان کرد و جلال رشیدی برای تلاش در راستای حل مشکلات دانشگاه قول مساعد داد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/4062/

http://ana.ir/i/491055
لزوم توجه به دغدغه‌ دانشجویان برای اشتغال بعد از تحصیل

لزوم توجه به دغدغه‌ دانشجویان برای اشتغال بعد از تحصیل

استفاده‌نکردن ظرفیت پژوهشی دانشگاه‌ها از دلایل عقب‌ماندگی سیستان است

استفاده‌نکردن ظرفیت پژوهشی دانشگاه‌ها از دلایل عقب‌ماندگی سیستان است

اولویت نمایندگان مجلس یازدهم برای رفع مشکلات کشور چیست؟

اولویت نمایندگان مجلس یازدهم برای رفع مشکلات کشور چیست؟