سه شنبه  26  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سرپرست اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان خبر داد؛

ارائه خدمات متمرکز راهداری در جاده‌های نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

يكشنبه 03 شهریور 1398 ساعت 17:10
سرپرست اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از برنامه‌ریزی منسجم و منطقه‌بندی شده برای ارائه خدمات متمرکز راهداری در جاده‌های حوزه فعالیت خود خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان، ایوب کرد با بیان آغاز به کار اکیپ وحدت در شمال استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با استفاده از تجربیات قبلی و ایده‌های مطرح‌شده توسط همکاران این اداره کل و به‌منظور یکپارچه‌سازی تصمیمات مدیریتی و اجرایی به‌ویژه در مواقع بروز بحران، تصمیم بر تمرکز امکانات و ماشین‌آلات راهداری در قالب سه اکیپ گرفته شد که در همین راستا اکیپ وحدت در منطقه سیستان واقع در شمال استان، در ابتدای مردادماه راه‌اندازی شد.

وی افزود: در همین مدت اثرات مثبت اجرای این طرح، در استان سیستان و بلوچستان قابل مشاهده است و مردم شریف منطقه از برکات و ثمرات آن بهره‌مند شده‌اند. مطابق برنامه‌ریزی انجام شده، تا پایان تابستان دو اکیپ دیگر در زاهدان و سراوان راه‌اندازی شده و راه‌های سایر شهرستان‌های حوزه فعالیت این اداره کل، با توجه به موقعیت جغرافیایی، توسط این اکیپ‌ها به مدیریت یکپارچه قرار خواهند گرفت.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: این اداره یکی از دستگاه‌های پیشرو در زمینه انجام پروژه‌های راهداری به‌صورت امانی است که این امر در راستای پیشبرد عملی اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از امکانات و سرمایه‌های انسانی و اقتصادی در استان پهناور سیستان و بلوچستان است.

انتهای پیام/4121/4062/

http://ana.ir/i/412199
اهمیت مسیر ترانزیتی میلک – چابهار در مراودات تجاری

اهمیت مسیر ترانزیتی میلک – چابهار در مراودات تجاری

 مقبلی: هزینه‌های ناشی از تلفات جاده‌ای می‌تواند جامعه را ثروتمند کند

مقبلی: هزینه‌های ناشی از تلفات جاده‌ای می‌تواند جامعه را ثروتمند کند

سکان دانشکده هنر، معماری و شهرسازی واحد کرمان به یک مدیر زن سپرده شد

سکان دانشکده هنر، معماری و شهرسازی واحد کرمان به یک مدیر زن سپرده شد