يكشنبه  17  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
اطلاعیه شماره 1 جهاد دانشگاهی؛

شرایط و نحوه ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

يكشنبه 30 دی 1397 ساعت 10:42
روابط عمومی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در اطلاعیه‌ای شرایط و نحوه ثبت‌نام را در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه صنفی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در پی انتشار اخبار  ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷  توسط سازمان جهاد دانشگاهی، روابط عمومی مرکز آزمون این سازمان اطلاعیه‌ای در این خصوص صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ می‌رساند؛ در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور برای جذب در ۲۰ دستگاه اجرایی سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور (مادر تخصصی)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان) از روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۳۰ از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی WWW . hrtc . ir آغاز خواهد شد و در روز سه‌شنبه مورخ 97/11/9 خاتمه می‌یابد.

در ادامه نوشته شده است: متقاضیان شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ تمدید نخواهد شد و ثبت‌نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال می‌شود.

داوطلبان متقاضی استخدام می‌توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هریک از دستگاه های یاد شده، به دفترچه راهنمای ثبت نام که از تاریخ97/10/30 منتشر شده، مراجعه کنند.

لازم به ذکر است ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ97/12/17  برگزار می‌شود. توضیحات لازم در خصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای ثبت‌نام ، اعلام شده است.

لازم به ذکر است که کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارا از طریق سایت اینترنتیwww.hrtc.ir انجام شده و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.

انتهای پیام/4107/4108/

http://ana.ir/i/353697
ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری آزمون‌های استخدامی

ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری آزمون‌های استخدامی

کارگاه آموزشی روش‌های برقراری ارتباط مؤثر با دیگران برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی روش‌های برقراری ارتباط مؤثر با دیگران برگزار می‌شود

9 بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر استخدام دستگاه‌های اجرایی

9 بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر استخدام دستگاه‌های اجرایی

اداره کشور را با بنگاه اقتصادی اشتباه گرفته‌ایم

اداره کشور را با بنگاه اقتصادی اشتباه گرفته‌ایم

تعیین تکلیف وضعیت استخدام 894 نفر از اعضای هیأت علمی

تعیین تکلیف وضعیت استخدام 894 نفر از اعضای هیأت علمی

فرآیند جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی

فرآیند جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی

09/11/1397 09:23:49 ب.ظ
کجای این سایت ثبتنام داره
08/11/1397 04:27:22 ب.ظ
اصلا کجا باید ثبت نام کرد؟؟؟چرا شرایط برای ثبت نام گفته نشده؟؟؟
06/11/1397 04:01:18 ب.ظ
برا رشته کشاورزی هم هست استخدامی
04/11/1397 04:16:53 ب.ظ
من متولد 1362.08.17 میباشم آیا میتوانم دراین آزمون شرکت کنم
03/11/1397 03:42:47 ب.ظ
کدوم اطلاع رسانی اصلا توسایت سازمان سنجش که همه چیو میزارن این مورد رو نذاشتن در ضمن دفترچه ازمون اصلا دانلود نمیشه
01/11/1397 08:21:59 ق.ظ
سلام نحوه اطلاع رسانی نسبت به دفعات قبل بهتر بود ممنونیم از همه کسانی که زحمت کشیدند