جمعه  04  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با حضور مسئولان انجام شد؛

برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی 136 دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد

شنبه 05 مرداد 1398 ساعت 12:03
جشن دانش‌آموختگی 136 دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در تالار فرهيختگان اين واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بجنورد، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد صبح امروز در جشن دانش‌آموختگی 136 دانش‌آموخته در تالار فرهيختگان اين واحد دانشگاهی با تبریك به دانش‌آموختگان و خانواده‌ آنان اظهار كرد: دانش‌آموختگی نخستین گام اساسی شما بعد از پایان تحصیل است تا با علم و دانش خود بتوانید برای توسعه كشور خود اقدامات مؤثری انجام دهید.

رجبعلی وثوقی‌مطلق گفت: برای همگی ما كسب علم و دانش باید در سرلوحه زندگی قرار گیرد؛ زیرا علم و دانش قدرت، عزت و سربلندی به همراه دارد كه باید بتوانیم در مسیر درستی از توانمندی‌های خود استفاده كنیم.

وی با تأکید بر ارزش و اهمیت علم‌آموزی خاطرنشان كرد: در اسلام یكی از برترین ارزش‌ها كسب علم و دانش است و رفتن به‌دنبال کسب علم و دانش یکی از واجبات به شمار می‌رود كه خداوند متعال در سوره زمر می‌فرمایند: آیا آن‌هایی که می‌دانند و آن‌هایی که نمی‌دانند مساوی‌اند؟

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد افزود: واحد بجنورد به‌عنوان بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین دانشگاه استان خراسان شمالی توانسته در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی همگام با سایر واحدهای دانشگاهی توفیقات ارزشمندی را كسب كند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد  هم در یان مراسم گفت: من و شما زمانی اشرف مخلوقات خواهیم شد كه علم و دانش خود را مزین به نور ایمان، تفكر و تعقل کنیم كه این علم ما را در مسیر درست زندگی هدایت كند.

علی مرجانی افزود: كشور ایران اسلامی یكی از برترین كشورهای منطقه و آسیا با منابع انسانی ارزشمند است؛ اگرچه در زمان فعلی با مشكلات داخلی و بین‌المللی روبه‌رو هستیم؛ اما با تلاش، برنامه‌ریزی، خردورزی و همدلی می‌توانیم به‌ تمام مشكلات فائق آییم.

وی اظهار كرد: وجود رهبری حكیم و فرزانه یكی از نعمات ارزشمند این كشور است كه با تمام وجود به لزوم توجه به جوانان و پای كار آمدن این نسل فرهیخته اعتقاد راسخ دارند و در منشور بیانیه گام دوم انقلاب نیز بیشترین اهمیت را به جوانان ایران اسلامی می‌دهد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد بجنورد افزود: مراسم امروز آغازی است برای برداشتن گام‌هایی از سوی شما؛ آینده با آغوش باز در خدمت شماست و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به شما و دستاوردهای شما همواره افتخار خواهد كرد.

در پایان جشن دانش‌آموختگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد ضمن قرائت سوگندنامه، دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف ازجمله عمران، مهندسی پزشكی، معماری، برق، روانشناسی، مدیریت آموزشی، پرستاری، مامایی، تربیت‌بدنی، حسابداری، مدیریت بازرگانی و آموزش ابتدایی با اهدای لوح سپاس تجلیل شدند.

انتهای پیام/4062/

http://ana.ir/i/407088
بازدید هیئت ارزیاب وزارت بهداشت از دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد

بازدید هیئت ارزیاب وزارت بهداشت از دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد

دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند

دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند

سفیدپوشان دانشگاه آزاد اسلامی شیروان دانش‌آموخته شدند

سفیدپوشان دانشگاه آزاد اسلامی شیروان دانش‌آموخته شدند

برگزاری جشن دانش‌آموختگی 25 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی قاینات

برگزاری جشن دانش‌آموختگی 25 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی قاینات