شنبه  10  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه و سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی تفاهم نامه همکاری امضا می‌کنند

يكشنبه 07 آبان 1396 ساعت 13:48
صبح روز یک شنبه هفتم آبان مهندس نامجو قائم مقام سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی به همراه تیم اقتصادی خود از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمد علی علیزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه اظهار کرد: «در سال‌های اخیر قدم های مثبتی در عرصه فعالیت های اقتصادی و دانش‌بنیان برداشته است و اکنون شاهد اتفاقات خوبی در این موضوع در واحد تربت حیدریه هستیم.»

این نشست که با حضور مهندس فرشید مومنی مدیر شرکت دانش بنیان دانشگاه صورت گرفت با توضیح وی در زمینه پیشرفت طرح‌های دانش‌بنیان مورد استقبال مهندس نامجو قرار گرفت و وی خواستار استفاده از ظرفیت های این واحد دانشگاهی درحوزه تحقیق و توسعه شرکت‌های سازمان اقتصادی استان قدس شد.

در پایان قرار شد این دانشگاه تفاهم‌نامه همکاری به صورت دو جانبه درباره همکاری در توسعه طرح‌های دانش‌بنیان و تولیدات کشاورزی و صنایع تبدیلی و کمک به توانمندسازی آنها از طریق آستان قدس رضوی صورت پذیرد.

مسابقات دارت در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد

مسابقات دارت ویژه کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد.

این مسابقات به همت تربیت بدنی دانشگاه در مجموعه ورزشی امام علی (ع)آغاز و 50نفر شرکت کنندگان در دو قسمت کارکنان واستادان به تفکیک باهم به رقابت پرداختند که در پایان نفرات اول تا پنجم مشخص و با اهدای جوایز از آنان قدردانی شد.

http://ana.ir/i/226428
دانشگاه آزاد مشهد با صندوق پژوهش خراسان‌رضوی تفاهم‌نامه امضا کرد

دانشگاه آزاد مشهد با صندوق پژوهش خراسان‌رضوی تفاهم‌نامه امضا کرد

دانشگاه آزاد خراسان‌رضوی با شرکت برق تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

دانشگاه آزاد خراسان‌رضوی با شرکت برق تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خداست

جهان تشنه معنویت و نیازمند ارتباط با خداست