سه شنبه  30  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رئیس شورای فرهنگی واحد خرمشهر خلیج فارس:

جوانان باید با مفهوم دفاع مقدس، استقامت، ایمان و اخلاص آشنا شوند

پنجشنبه 03 خرداد 1397 ساعت 07:14
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خرمشهر تاکید کرد که جوانان فرهیخته باید با مفهوم دفاع مقدس، استقامت، پایداری، ایمان، اخلاص آشنا شوند.

دکتر مهدی بصیرت به مناسبت سوم خرداد در گفت‌وگو با خبرنگار آنا، آزادسازی خرمشهر را افتخار عظیمی دانست که به فرماندهی امام خمینی(ره) و رشادت‌های رزمندگان اسلام محقق شد و اظهار کرد: رزمندگان ما در عملیات‌ها با وجود موانعی که در منطقه وجود داشت با صبر، استقامت، پایداری، ایمان، اخلاص و وحدت به پیروزی می‌رسیدند.

این رزمنده دفاع مقدس با تشکر از برگزارکنندگان همه ساله مراسم سوم خرداد در کشور بویژه در خرمشهر گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، حماسه هشت سال دفاع مقدس را گنجینه بسیار غنی و ذخیره‌ای بسیار عظیم در تاریخ ایران دانسته اند.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشن ها و مراسم ثبت حماسه­ های جاودانه امت اسلام و آثار آن در شئون فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی و جلوگیری از نابودی و تحریف و یا به فراموشی سپرده شدن میراث گرانبهای خون پاک ایثارگران اسلام و دستاوردهای دفاع ­مقدس است.

رئیس شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی خرمشهر خلیج فارس به دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در این ایام اشاره و تاکید کرد: لازم است همه نهادها و دستگاه های اجرایی در برگزاری برنامه های گرامدایشت فتح خرمشهر مشارکت کنند.

بصیرت گفت: در طول حیات انقلاب دشمنان با تحریم و فشار به دنبال تهدید آرمان ها و ارزش های ما بوده اند اما با بصیرت ملت و پیروی از رهبر فرزانه انقلاب مقابل تهدیدات ایستادگی کرده ایم.

http://ana.ir/i/282194
آزادسازی خرمشهر اعلام شکست طرح استکباری علیه ایران بود

آزادسازی خرمشهر اعلام شکست طرح استکباری علیه ایران بود