چهارشنبه  22  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
تقی‌زاده خبر داد:

تشکیل کمیته فنی نظارت بر اعمال قواعد فنی و مهندسی پروژه پلاسکو

يكشنبه 02 تیر 1398 ساعت 16:52
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تشکیل کمیته فنی نظارت بر اعمال قواعد فنی و مهندسی در روند ساخت پروژه جدید پلاسکو خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از استانداری تهران، جلسه بررسی وضعیت احداث ساختمان جدید پلاسکو، ظهر امروز به ریاست استاندار تهران و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نمایندگان کسبه، بنیاد مستضعفان، فرمانداری تهران و جمعی از مسئولان و مهندسان متخصص در محل استانداری تهران برگزار شد. 

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در این جلسه اظهار کرد: درباره اجاره‌بهای معوقی که از گذشته به صورت بلاتکلیف باقی‌ مانده بود، مقرر شد تا در قالب کمیته‌ای به نتیجه رسیده و مورد بررسی قرار بگیرد. 

محمد تقی‌زاده افزود: درباره فرآیند ساخت برج و مقاوم‌سازی ساختمان شمالی پلاسکو، مقرر شد تا حقوق مکتسبه‌ای که از گذشته وجود داشته درخصوص طراحی‌های جدید نیز مورد اعمال قرار بگیرد.

وی از تشکیل کمیته فنی نظارت بر اعمال قواعد فنی و مهندسی در روند ساخت پروژه جدید پلاسکو خبر داد و تصریح کرد: کمیته‌ فنی نیز متشکل از بنیاد مستضعفان، دفتر فنی استانداری تهران، شهرداری منطقه ۱۲ و نمایندگان کسبه، ذیل کارگروه پلاسکو تشکیل شده تا ملاحظات مربوط به مسائل فنی، تراکم و سطح اشغال را بر اساس قوانین و مقررات فنی و ایمنی رصد کرده و در کنار توجه به مطالبات کسبه، ضوابط و مقررات فنی را نیز مورد اعمال و نظارت قرار دهد.

انتهای پیام/4062/

http://ana.ir/i/400146
کمیته‌ای ملی برای بررسی زمینه‌ بحران‌های اخیر کشور تشکیل می‌شود

کمیته‌ای ملی برای بررسی زمینه‌ بحران‌های اخیر کشور تشکیل می‌شود

بیش از ۵۰ درصد گودبرداری پلاسکو تمام شد + فیلم

بیش از ۵۰ درصد گودبرداری پلاسکو تمام شد + فیلم

پلاسکوی جدید مهرماه 99 افتتاح می‌شود

پلاسکوی جدید مهرماه 99 افتتاح می‌شود