پنجشنبه  08  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سرپرست جدید واحد ورامین-پیشوا:

دانشگاه آزاد اسلامی خود را متعهد به حل مسأله و تمدن‌سازی می‌داند

دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 13:52
سرپرست جدید واحد ورامین-پیشوا عنوان کرد که دانشگاه آزاد اسلامی خود را متعهد به حل مسأله و تمدن‌سازی می‌داند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر حامد زارعی در مراسم معرفی خود به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین –پیشوا و قرچک اظهار کرد: به فضل و عزت الهی اکنون دانشگاه آزاد اسلامی به پشتوانه مدیران و اندیشه ورزان انقلابی، فارغ از هر جریان سیاسی، خود را متعهد به حل مساله بودن و تمدن سازی در راستای منویات مقام معظم رهبری در تحقق برپایی تمدن نوین اسلامی می داند و از هیچ تلاشی در این راه مضایقه نخواهد کرد.

این مدیر جوان دانشگاهی با اشاره به دیدار ماه مبارک استادان دانشگاه ها با مقام معظم رهبری گفت: حضرت آقا فرمودند مسئولان برای شناسایی حل مسائل و مشکلات کشور به در خانه دانشمندان بروند. در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک یک قدم از فرمایش های مقام معظم رهبری جلوتر می آییم و دست یاری به شما می دهیم و اعلام می کنیم با تمام توان و کار و همت مضاعف با بهره گیری از توان عظیم اعضای هیأت علمی توانمند و کارکنان صدیق و خدوم بدون ذره ای وابستگی به هیچ شخص و دسته و گروهی و فقط در راه اسلام و نظام و رهبرمان در حل مسائل و مشکلات اجتماعی و اقتصادی، فرهنگی و صنعت ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت با مردمانی پیشتاز شهادت و نجیبان انقلاب وخونگرم آماده ایم و تلاش خواهیم کرد.

زارعی با اشاره به برنامه های خود افزود: از همین فردا کارگروه های تخصصی در هریک از دانشکده ها و گروه های آموزشی، همسو با برنامه علمی واحد، ایجاد و به منظور شناسایی مسائل و راهکارهای حل آن وارد فاز عملیات مشارکت با سازمان ها و بخش های مختلف خواهیم شد.

وی فرازهایی از دلنوشته شهید علم و عرفان دکتر چمران را برای حاضران قرائت و تشریح کرد: خدایا من کوچکم، ضعیفم، ناچیزم، پرکاهی در مقابل توفان ها هستم به من دیده عبرت بین ده تا رسالت خود را ببینم و عظمت جلال تورا به راستی بفهمم و به درستی تصریح کنم. خدایا هستی دنیا و ناپایداری روزگار را در نظرم جلوه گر ساز تا فریب زرق و برق عالم خاکی مرا از یاد تو دور نکند. آنان که به من بدی کردند مرا هوشیار کردند آنانکه از من اتقاد کردند به من راه و رسم زندگی آموختند آنانکه به من بی اعتنایی کردند به من صبر و تحمل آموختند و آنانکه به من خوبی کردند به من مهر و وفا و دوستی آموختند. پس خدایا با همه آنانی که باعث تعالی دنیوی و اخروی من شدند خیر و نیکی دنیا و آخرت عطا فرما.

http://ana.ir/i/289415
تمدن‌سازی اسلامی نیازمند اصلاح نظام ارزیابی اساتید است

تمدن‌سازی اسلامی نیازمند اصلاح نظام ارزیابی اساتید است

فرهنگ انقلاب اسلامی سازش و همزیستی با استکبار را برنمی‌تابد

فرهنگ انقلاب اسلامی سازش و همزیستی با استکبار را برنمی‌تابد