پنجشنبه  21  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

واحد بوشهر پس از گذشت 30 سال در رشته‌های پیراپزشکی دانشجو می‌پذیرد

سه شنبه 15 تیر 1395 ساعت 09:34
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر پس از گذشت بیش از 30 سال در رشته‌های پیراپزشکی از مهر 95 در مقطع کار‌شناسی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش خبرنگار آنا، علاقه مندان به رشته‌های بهداشت محیط و پرستاری از مهر ۱۳۹۵ می‌توانند در این رشته‌ها در واحد بوشهر تحصیل کنند. امکان انتخاب این رشته‌ها برای علاقه‌مندان در انتخاب هفتم فراهم خواهد شد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد بوشهر، راه‌اندازی رشته‌های متناسب با نیاز دانشجویان و دانش پژوهان در استان را از اولویت‌های مهم برنامه آموزشی واحد برای ایجاد رشته‌های جدید عنوان کرد و به آنا گفت: «واحد بوشهر با داشتن پتانسیل بالای علمی و پژوهشی و برخورداری از امکانات تخصصی لازم، همواره درصدد رفع نیازهای کشور و استان در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی است.»
دکتر فاضل امیری با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد دانش آموزان استان بوشهر در رشته علوم تجربی مشغول به تحصیل هستند، تشریح کرد: «از این پس تصویب رشته‌های جدید در واحد بوشهر، براساس نیازسنجی و توجه به نیازمندی‌های استان خواهد بود.»
وی افزود:« این آمار بالا، ما را برآن داشت تا با ایجاد رشته‌های متناسب با تحصیل اکثریت دانش آموزان، افزون بر کاهش دغدغه‌های والدین و دانش آموزان، زمینه ساز تحصیل آنان در یکی از کارا‌ترین رشته‌های تحصیلی را فراهم آوریم.»
http://ana.ir/i/99324