جمعه  22  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ایلام تاکید کرد:

لزوم دفاع از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی

چهارشنبه 09 اسفند 1396 ساعت 14:25
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و دفاع از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، به‌منظور تبادل‌نظر و مطرح‌شدن دیدگاه‌ها و خواسته‌های کارکنان واحد ایلام نخستین جلسه پرسش و پاسخ سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با کارکنان این دانشگاه در محل سالن اجتماعات واحد ایلام برگزار شد.

در این نشست دکتر محمد میرزایی حیدری با ارائه تحلیلی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و کشور به سؤالات کارکنان واحد ایلام پاسخ داد.

نظم و انضباط کاری، تکریم ارباب‌رجوع و بویژه دانشجویان، صرفه جویی و استفاده بهینه از امکانات موجود، حضور به‌موقع در محل کار و مشارکت در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه، تلاش برای جذب دانشجو با توجه به وضعیت موجود استان و تعدد مراکز آموزش عالی، حرکت به سمت درآمدهای غیر شهریه‌ای و مشارکت کارکنان و اساتید در این رابطه، دفاع از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی، اطلاع‌رسانی از خدمات ماندگار دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان، توجه به بدهی بیش از 10 میلیارد تومان دانشگاه آزاد اسلامی ایلام مهم‌ترین محورهای صحبت‌های سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در دیدار با کارکنان واحد ایلام بود.

در این نشست کارکنان واحد ایلام بدون دغدغه خاطر به طرح سؤالات، انتظارات و خواسته‌های خود پرداخته و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به تمام سؤالات مطرح‌شده پاسخ داد.

این نشست بیش از 2 ساعت به طول انجامید.

http://ana.ir/i/264209
طرح‌های تحقیقاتی برای اشتغال‌زایی فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد

طرح‌های تحقیقاتی برای اشتغال‌زایی فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد