پنجشنبه  21  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با صدور احکامی صورت گرفت؛

انتصاب رئیس دبیرخانه هیئت امنا و سرپرست امور حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی البرز

دوشنبه 21 بهمن 1398 ساعت 17:22
احکام انتصاب رئیس دبیرخانه هیئت امنا و سرپرست اداره کل حقوقی و صیانت از دارایی‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به آنان ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرج، محمدحسن برهانی‌فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج صبح امروز در جلسه هیئت رئیسه این واحد دانشگاهی با ذکر سوابق اجرایی مصطفی مبلغی وی را به عنوان رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی البرز منصوب کرد.

وی با تأکید بر اینکه رعایت اخلاق، عدالت و اصول مذهبی برای پیشبرد قوانین مؤثر خواهد بود، ابراز امیدواری کرد که با رعایت مبانی انسانی در انجام مسئولیت‌های اداری و قانونی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نشود.

مبلغی نیز با تشکر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج گفت: «با اتکا به الطاف ایزد منان و در سایه حمایت‌ها و راهنمایی‌های رئیس دانشگاه و نیز همدلی و همکاری سایر مسئولان دلسوز برای پیشبرد اهداف و حل برخی مشکلات موجود در واحدهای دانشگاهی استان البرز کوشش خواهد کرد.»

وی که پیش از این سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج را عهده‌دار بود؛ چندی پیش به منظور جلوگیری از وقفه امور اداری دبیرخانه هیئت‌امنای البرز با حفظ سمت مسئولیت امور این دبیرخانه را نیز بر‌عهده گرفت تا پس از طی مراحل اداری و روند قانونی، انتصاب وی رسماً صورت پذیرد.

در ادامه این مراسم حمید بذرپاچ به عنوان سرپرست اداره کل حقوقی و صیانت از دارایی‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز منصوب شد.

انتصاب

برهانی‌فر با قدردانی از تلاش‌های و خدمات شایسته حسین ذبیحی‌سیف که پس از طی دوران تصدی مسئولیت امور حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به درجه بازنشستگی نائل شده با اهدای لوح سپاس، برای وی موفقیت در مراحل بعدی زندگی را مسئلت کرد.

تقدیر

 وی  ابراز امیدواری کرد که بذرپاچ نیز در مسئولیت جدید خود بیش از پیش به خدمت مؤثر به دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج موفق بوده و با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند خود در احقاق حقوق حقه دانشگاه و محافظت و صیانت از این امانت بزرگ، از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

بذرپاچ نیز با تشکر از اعتماد رئیس و مسئولان دانشگاه، تصریح کرد که بیش از پیش تمام توان و تعهد خود را در مسیر خدمت به دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام/4117/4062/

http://ana.ir/i/471209
رئیس واحد لارستان عضو كمیته گسترش دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس شد

رئیس واحد لارستان عضو كمیته گسترش دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس شد

2 انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

2 انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

4 انتصاب و ابقا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

4 انتصاب و ابقا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

5 انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

5 انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

انتصاب معاون دانشجویی و فرهنگی واحد کرج

انتصاب معاون دانشجویی و فرهنگی واحد کرج