دوشنبه  28  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با تفاهم‌نامه همکاری و پیگیری‌ها؛

راه‌اندازی مدرسه سما در شهرستان نظرآباد سرعت می‌گیرد

پنجشنبه 26 دی 1398 ساعت 14:39
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد از پیگیری مداوم برای تسریع در راه‌اندازی مدرسه سما در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، سیدعباس صارمی حصاری در دیدار با مسعود مهران‌‍‌نیا رئیس اداره آموزش ‌و پرورش نظرآباد بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر میان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد و ادارۀ آموزش ‌و پرورش شهرستان نظرآباد در راستای افزایش رشد و ارتقای نظام آموزشی شهرستان نظرآباد تأکید کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه و مجموعه‌های آموزشی نماد فرهنگی شهر هستند به بیان گوشه‌هایی از قدمت، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و رشته‌های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد پرداخت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد تصریح کرد:‌ «با توجه به تجربۀ خوب بازدیدهای قبلی دانش‌آموزان از این دانشگاه، همچنان آمادگی داریم دانش‌آموزان شهرستان نظرآباد از تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی این واحد دانشگاهی بازدید کرده و با فضای دانشگاه بیشتر آشنا شوند و با دید بهتر و با آگاهی بیشتر رشته‌های دانشگاهی را انتخاب کنند. 

رئیس ادارۀ آموزش‌ و پرورش نظرآباد نیز با معرفی کوتاه وضعیت آموزشی در شهرستان نظرآباد و تعداد مدارس و دانش‌آموزان بر همکاری‌های دوجانبه در مسیر رشد و تقویت فعالیت‌های آموزشی به‌‌ویژه در راستای تشویق دانش‌آموزان برای ادامۀ تحصیل در دانشگاه محل زندگی آنان تأکید کرد.

مسعود مهران‌نیا از آمادگی کامل برای پیگیری این اداره در راه‌اندازی مدرسه سما شهر نظرآباد خبر داد و با طرح پیشنهادهایی مانند برگزاری جلسات مشترک با مدیران مدارس و هنرستان‌ها، مقاطع مناسب مدرسۀ سما برای راه‌اندازی، ادامۀ برنامۀ بازدیدهای دانش‌آموزی و تسریع دانشگاه در ایجاد رشته‌های علوم انسانی در مقاطع مختلف، خواستار تداوم همکاری‌های مشترک در راستای تسهیل خدمات آموزشی به دانش‌آموزان نظرآبادی شد.

انتهای پیام/4062/

http://ana.ir/i/466631
روحانیت همواره در صف مقدم اجتماع مردم برای مقابله با ظلم بوده است

روحانیت همواره در صف مقدم اجتماع مردم برای مقابله با ظلم بوده است

لزوم هم‌افزایی واحدهای دانشگاهی برای توسعه کمی و کیفی رشته تربیت‌بدنی

لزوم هم‌افزایی واحدهای دانشگاهی برای توسعه کمی و کیفی رشته تربیت‌بدنی

تسریع در راه‌اندازی مدرسه سمای نظرآباد

تسریع در راه‌اندازی مدرسه سمای نظرآباد

تقویت دستمزد یکی از راه کارهای خروج اقتصاد از رکود است/ دستمزد منطقه‌ای ظرفیت قانونی ندارد
اولویت نخست در «دیپلماسی متوازن» ناظر به توسعه همکاری‌های اقتصادی با همسایگان است / فراهم شدن شرایط برای توسعه اقتصاد کشورهای حوزه مقاومت
کبگانیان: نیاز جدی به تشکیل کمیسیون دانشجویی در شورای عالی انقلاب فرهنگی/ علیزادنیا: دفتر تحکیم وحدت پیگیر تدوین و اجرایی شدن سند اسلامی دانشگاه‌هاست
زمین‌های کشاورزی که در کلاک به شهرک ویلایی تبدیل شد/ چه کسانی پشت ساخت‌و‌سازهای غیرقانونی در لواسان هستند؟
ثبت نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد
روحانی: هیچ وقت انتخابات را زیر سوال نبرده و نخواهم برد/ چه کسی به زم خط می داد؟/ احزاب اصلاح طلب علیه پدرخوانده اصلاحات
آمار ثبت‌نام کنکور 99 به یک میلیون نفر رسید
فیلم/ رسوایی سعودی‌ها درباره یمن و خنده مجری العربیه به گزارش خبرنگار سعودی
نامزد هم‌جنس‌گرای انتخابات آمریکا وقاحت رفتارش را توجیه کرد + ویدیو
جزئیات فروش اوراق مشارکت/ فروش کامل اوراق شهرداری تهران در 9 ماه