يكشنبه  11  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
عضو هیئت امنای دانشگاه سوره:

جامعه‌ای که پرسش نداشته باشد به دنبال پاسخ نمی‌رود

دوشنبه 25 شهریور 1398 ساعت 12:04
عضو هیئت امنای دانشگاه سوره گفت: جامعه‌ای که پرسش نداشته باشد به دنبال پاسخ نمی‌رود و در چنین شرایطی دانشگاه نیز فاقد جریان فکری و اندیشه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام جواد اژه‌ای ظهر امروز در جلسه آیین معارفه محمدحسین ساعی رئیس جدید دانشگاه سوره و تکریم محمد روشن رئیس سابق این دانشگاه که در ساختمان سازمان تبلیغات برگزار شد، اظهار کرد: هنر یکی از کارآمدترین و آسیب پذیرترین پدیده‌های همه جوامع است.

وی با بیان اینکه دانشگاه سوره با مشکلات عدیده‌ای روبرو بود، افزود: هئیت امنای این دانشگاه یکی از معتبرترین هیئت امناهای دانشگاه‌ها است که با سختی‌های زیادی مواجه بوده است. 

عضو هیئت امنای دانشگاه سوره اذعان کرد: هیچ‌گونه درگیری بین هئیت امنا این دانشگاه با ریاست موضوعیت نداشته و در راستای موفقیت بیشتر کارها تلاش کرده‌ایم.

اژه‌ای گفت: فضای دانشگاه‌های هنر با دانشگاه‌های فنی  و مهندسی و.... متفاوت است. دانشگاه سوره افت و خیزهای زیادی داشته است. امیدوارم نیروهایی تربیت کنیم که مردابی و رسوبی نباشند. 

وی ادامه داد: جامعه‌ای که پرسش نداشته باشد به دنبال پاسخ نمی‌رود و در چنین شرایطی دانشگاه نیز فاقد جریان فکری و اندیشه خواهد شد. سعی ما این است که پرسش در دانشگاه وجود داشته باشد.

عضو هیئت امنای دانشگاه سوره  عنوان کرد: امیدوارم دانشگاه سوره بتواند در زمان مدیریت جدید به اهدافی که از سوی رهبر انقلاب اسلامی مشخص شده، برسد. مدیریت جدید دانشگاه سوره به یاری پرورگار و همت بالا اطمینان دارم می‌تواند به اهداف والا این دانشگاه دست پیدا کند و با تیزهوشی این امانت را حفظ کنند و مایه سرافرازی و افتخار باشد. 

اژه ای با بیان اینکه دانشگاه سوره زیاد تبلیعات نمی‌کند، بیان کرد: ما شاهد موفقیت های این دانشگاه هستیم. اگر حسینی هستیم باید کار عاشورایی کنیم و گرنه یزیدی هستیم!

انتهای پیام/4107/۴۰۸۴/

http://ana.ir/i/415752
معارفه رئیس جدید دانشگاه سوره ۲۵شهریور برگزار می شود

معارفه رئیس جدید دانشگاه سوره ۲۵شهریور برگزار می شود

محمدحسین ساعی رئیس دانشگاه سوره شد

محمدحسین ساعی رئیس دانشگاه سوره شد

کارگاه آموزشی نقاشی و نقاشی خط با موضوع محرم

کارگاه آموزشی نقاشی و نقاشی خط با موضوع محرم