پنجشنبه  21  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
معاونت پژوهش و فناوری واحد گرمسار:

اولین کارگاه سراسری آشنایی با سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک در واحد گرمسار برگزار می‌شود

چهارشنبه 20 آبان 1394 ساعت 21:01
دکتر محمدرضا محمدی ملایری گفت: اولین کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک با مدیریت اداره کل توسعه و پشتیبانی شبکه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی و باحضوراعضای هیأت علمی و کارشناسان فنی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی چهارم و پنجم آذرماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار آنا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار گفت: اولین کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک با مدیریت اداره کل توسعه و پشتیبانی شبکه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی و باحضوراعضای هیأت علمی و کارشناسان فنی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی چهارم و پنجم آذرماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این کارگاه در راستای توانمند سازی کارکنان آزمایشگاه ها و کارگاه های واحدهای دانشگاهی و اعضای هیأت علمی برگزارمی شود افزود: کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک از برنامه های راهبردی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی است که با همکاری دفتر توانمند سازی و آموزش های کاربردی دانشگاه برگزار خواهد شد.

محمدی ملایری افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در قالب مرحله سوم کارگاه های آموزشی تخصصی کارکنان درحوزه آزمایشگاه ها وکارگاه ها، مجری برگزاری اولین دوره آموزشی آشنایی باسیستم های هیدرولیک و پنوماتیک درکشور خواهد بود.

وی با بیان اینکه سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک از سیستم های زیربنایی است و جایگاه ویژه ای در صنعت و علوم مهندسی دارا است گفت: امروزه کمتر کارخانه و یا واحد صنعتی را می توان یافت که بدون بکارگیری این سیستم ها قادر به فعالیت و تولید باشد .

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با بیان اینکه این واحد دانشگاهی با تکیه بر امکانات و تجهیزات کارگاهی و اعضای هیأت علمی متخصص مفتخر به برگزاری این کارگاه آموزشی مهم می باشد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در دهه سوم فعالیت پربرکت خود با توجه به دارا بودن زیر ساخت های آموزشی و پژوهشی استاندارد، جایگاه ویژه ای را در آموزش عالی کشور برای خود قائل می باشد. که در حوزه پژوهش و فناوری می توان به مواردی همچون مرکز تحقیقات نمک ، مرکز تحقیقات خانواده و اعتیاد، اخذ مجوز تأسیس کارخانه نمک تصفیه ، بیمارستان تخصصی و مجتمع آزمایشگاهی دانشکده دامپزشکی ، مزرعه تحقیقاتی پرورش شترمرغ ، مزرعه تحقیقاتی پرورش زنبور عسل و مزرعه تحقیقاتی پرورش محصولات گلخانه ای اشاره نمود.

وی با بیان اینکه آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز در کنار کارشناسان ورزیده و با تجربه در واحد گرمسار امکان ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی را برای صاحبان صنایع ، مخترعین ، محققین و دانشجویان فراهم می آورده گفت: متقاضیان دریافت این خدمات جهت اطلاع از امکانات و نوع خدمات آزمایشگاهی می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار نسبت به بازدید از آلبوم خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی این واحد اقدام نمایند.

http://ana.ir/i/49144
برگزاری کارگاه آموزشی آکواپونیک با حضور مدرس فائو در دانشگاه آزاد

برگزاری کارگاه آموزشی آکواپونیک با حضور مدرس فائو در دانشگاه آزاد