پنجشنبه  14  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
فرمانده لشکر 14 امام حسین(ع) استان اصفهان:

انقلاب اسلامی با خون حاج قاسم سلیمانی بیمه شد

سه شنبه 29 بهمن 1398 ساعت 15:51
فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را بیمه مجدد انقلاب اسلامی ایران دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دولت‌آباد، محمد هاشمی‌پور ظهر امروز در مراسم اربعین حاج قاسم سلیمانی و همراهان وی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد برگزار شد با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: «این شهید بزرگ و همرزمان وی جانفشانی‌های بسیاری در راه انقلاب انجام دادند و وقتی‌که با ترور ناجوانمردانه به شهادت رسیدند، دیدیم که انقلاب مجدداً بیمه شد. تشییع باشکوه و باعظمت این شهید راه خدا نشان داد پیوند مردم با شهدا و انقلاب ناگسستنی است.»

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی افزود: «برای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ایستادگی و تلاش زیادی کشیده شده است. از سال‌ها قبل از بهمن 57، رژیم منحوس پهلوی ژاندارم آمریکا در منطقه و با حمایت کامل آن بود. با رهبری امام(ره) و پشتیبانی مردم ولایی، انقلاب اسلامی ایران پیروز شد. این انقلاب از مساجد و با نماز شب‌ها به پیروزی رسید.»

فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان اضافه کرد: «پس از انقلاب دشمنی آمریکا و استکبار جهانی با ایران در شکل‌های مختلف آغاز شد و در جنگ تحمیلی بسیاری از کشورها علیه ایران جنگیدند. اکنون نیز در جنگ یمن این موضوع را شاهد هستیم که از کشورهای مختلف علیه یمن می‌جنگند. هر روز توطئه‌های جدیدی توسط استکبار جهانی و ایادی آنها شکل می‌گیرد؛ اما با رهبری حکیمانه حضرت آقا این انقلاب محکم و استوار به راه خود ادامه خواهد داد.»

هاشمی‌پور با اشاره به تلاش دشمن برای القای شبهات بین جوانان تصریح کرد: «ما باید شبانه‌روزی علیه تهاجم‌های فرهنگی و این شبهات مقابله کنیم. بهترین جوانان کشور در زمان جنگ تحمیلی شهید شدند. کجای دنیا این اتفاقات افتاده است، باید قدر این انقلاب و جبهه مقاومت را بدانیم؛ اگر دشمن در سوریه و عراق و افغانستان آمده هدف آنها فقط و فقط ایران است. اگر در عراق و سوریه هزینه نمی‌شد، داعش اکنون در تهران و اصفهان مقابل همه ما ایستاده بود.»

دشمن با تهاجم فرهنگی به جوانان و اندیشه‌های آنان حمله کرده است

فرماندار شهرستان برخوار نیز گفت: «اگر حوادث انقلاب را از ابتدا تاکنون مرور کنیم، متوجه عمق کینه‌توزی استکبار جهانی علیه ایران می‌شویم که به شکل‌های گوناگونی خود را نشان داده است. تلاش برای تجزیه کشور، کودتای نوژه، جنگ تحمیلی و نمونه اخیر شهادت فرمانده بزرگ جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی ازجمله اقدامات آمریکا علیه ایران بوده است.»

عبدالله بنهری با اشاره به رشادت‌های جنگ تحمیلی عنوان کرد: «رزمندگان هشت سال دفاع مقدس جانانه از میهن اسلامی دفاع کردند. چه جانفشانی‌ها و چه ازخودگذشتگی‌هایی که اگر نبود امروز ایران زیر یوغ استکبار قرار گرفته بود، امروز نیز دشمن با تهاجم فرهنگی به جوانان و اندیشه‌های آنان حمله کرده است. باید در مقابل این تهاجم خود را به سلاح علم، معرفت و آگاهی مسلح کنیم.»

وی با اشاره به انتخابات پیش رو مطرح کرد: «عملکرد جمهوری اسلامی با میزان مشارکت مردم در انتخابات مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. مشارکت 40 درصدی و مشارکت 70 درصدی هرکدام پیام‌های متفاوتی دارند. اگر می‌خواهید از انقلاب، شهادت‌ها، فداکاری‌ها و دستاوردها دفاع کنید باید در صندوق‌های رأی حاضر شوید. رأی‌هایی که به صندوق‌ها ریخته می‌شود در اصل رأی به جمهوری اسلامی است.»

انتهای پیام/4121/4062/

http://ana.ir/i/472847
اگر حاج قاسم سلیمانی نبود، امروز جهان وضع دیگری داشت

اگر حاج قاسم سلیمانی نبود، امروز جهان وضع دیگری داشت

آمریکا حامی بزرگ تروریست در جهان است

آمریکا حامی بزرگ تروریست در جهان است

توجه به موضوعات علمی از تأکیدات ویژه شهید سلیمانی بود

توجه به موضوعات علمی از تأکیدات ویژه شهید سلیمانی بود

گرامیداشت سردار دل‌ها در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

گرامیداشت سردار دل‌ها در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

ایران اسلامی مملو از قاسم سلیمانی‌ است

ایران اسلامی مملو از قاسم سلیمانی‌ است