پنجشنبه  23  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
موسوی:

فضیلت مرگ در راه کسب علم و دانش کمتر از شهادت نیست

چهارشنبه 05 دی 1397 ساعت 13:55
مسئول امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: فضیلت مرگ در راه کسب علم کمتر از شهادت نیست و در روایات زیادی از اهمیت کسب علم از نگاه خدا آمده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهین‌شهر، سیدمحسن موسوی ظهر امروز در مراسم ترحیم دانشجویان جان‌باخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر برگزار شد با تسلیت ارتحال ملکوتی آیت‌الله‌ هاشمی شاهرودی گفت: همان‌گونه که امام خامنه‌ای در متن پیام تسلیت خود فرمودند، ایشان استادی بزرگ در حوزه علمیه قم و کارگزاری باوفا در مهم‌ترین تشکیلات نظام جمهوری اسلامی، عضو مؤثری در شورای نگهبان و رئیس موفقی در مجمع تشخیص مصلحت بودند و آثار و برکات علمی بسیاری از خود بر جای گذاشتند.

وی افزود: امروز تعابیر رهبر معظم انقلاب در مورد ایشان باید برای همه ما درس باشد و به‌سادگی از کنار آن عبور نکنیم؛ چراکه پیام معظم‌ له مسئولیت جامعه دانشگاهی را صد چندان کرد و باید در عرصه علم، عمل و تبعیت از ولایت‌فقیه از امثال آیت‌الله شاهرودی الگوپذیری داشته باشیم.

مسئول امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر اظهار کرد: درگذشت تعدادی از دانشجویان فرهیخته واحد علوم و تحقیقات غم از دست‌دادن رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را مضاعف کرد و همه دلسوزان و فرهیختگان جامعه دانشگاهی را در غم عمیقی فرو برد.

موسوی تصریح کرد: فضیلت مرگ در راه کسب علم و دانش کمتر از شهادت نیست و در روایات آمده است «مداد العلما افضل من دماء الشهدا» که نشان‌دهنده اهمیت کسب علم و دانش از نگاه خداوند است و امروز با آرزوی صحت و سلامتی برای مجروحان این حادثه، علو درجات را برای عزیزان از دست رفته از خداوند باقی مسئلت کرده و این مصیبت بزرگ را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، دکتر ولایتی، دکتر طهرانچی و جامعه دانشگاهیان تسلیت عرض می‌کنیم.

به گزارش آنا، به‌مناسبت رحلت جانسوز آیت‌الله هاشمی شاهرودی و جان‌باختگان حادثه غم‌انگیز واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات مراسمی  با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان در نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر برگزار شد.

انتهای پیام/4078/4121/4062

http://ana.ir/i/347431
ضرورت ممیزی و بهینه‌سازی مصرف حامل‌های انرژی در ساختمان‌های اداری

ضرورت ممیزی و بهینه‌سازی مصرف حامل‌های انرژی در ساختمان‌های اداری

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی دست به دعا شدند

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی دست به دعا شدند

تسلیت دانشگاهیان دانشگاه آزاد به خانواده دانشجویان جان‌باخته

تسلیت دانشگاهیان دانشگاه آزاد به خانواده دانشجویان جان‌باخته