يكشنبه  06  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در بازدید مسئولان تاکید شد

تامین شرایط مناسب برای استفاده دانشگاهیان از امکانات ورزشی دانشکده تربیت بدنی واحد اصفهان

سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 09:45
دکتر سیدمحمد امیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) به همراه دکتر مهران هودجی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی و دکتر علی پزشکی معاون عمرانی دانشگاه از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی بازدید کردند.

در این بازدید که با همراهی دکتر غلامرضا شریفی رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی همراه بود از بخش‌های مختلف نظیر سالن ورزشی، سالن بدنسازی، سالن تنیس روی میز، حوزه اداری، تاسیسات و محوطه بیرونی دانشکده بازدید به عمل آمد و در فضایی صمیمی با استادان و کارکنان این دانشکده دیدار و گفت‌وگو شد.

در پایان این بازدید بر ایجاد فضای اختصاصی برای رختکن دانشجویان، بهینه‌سازی سیستم سرمایش و گرمایش سالن ورزشی دانشگاه، تامین تجهیزات پژوهشی و آموزشی دانشکده تربیت بدنی، دایر شدن ایستگاه اورژانس به منظور مدیریت حوادث ورزشی، ایجاد شرایط و امکانات مطلوب برای استفاده استادان و دانشجویان از امکانات ورزشی دانشکده و تامین حداکثری استاندارد‌های بهداشتی ملزوم سالن‌های ورزشی تاکید شد.

به گزارش آنا، دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین دانشکده‌های این دانشگاه در سال 1372 با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد تاسیس و با گسترش این دانشکده در سال 1382 موفق به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی شد.

این دانشکده اکنون با پذیرش 1200 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و دارابودن سالن‌های ورزشی، کتابخانه اختصاصی و تجهیزات ورزشی مدرن زمینه را برای پرورش همه جانبه استعداد‌های ورزشی دانشجویان فراهم کرده است.

http://ana.ir/i/188749