جمعه  15  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
دو خبر/

حضور دامداران گرمساری در کارگاه آموزشی ترویجی دانشگاه آزاد اسلامی

شنبه 30 اردیبهشت 1396 ساعت 12:19
دامداران شهرستان گرمسار در کارگاه آموزشی ترویجی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار آنا، بیش از 80 نفر از دامداران گرمسار در کارگاه یک روزه آموزشی ترویجی ویژه دامداران در دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار شرکت کردند.

در این کارگاه که با همکاری تعاونی گاوداران شهرستان گرمسار و دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار شد، دکتر مجید محمدصادق عضو هیات علمی گروه دامپزشکی این واحد دانشگاهی به بیان مسائل مرتبط با مدیریت شیردوشی به زبان ساده پرداخت.

کارگاه آموزشی ترویجی مدیریت شیردوشی به منظور افزایش سطح آگاهی دامداران شهرستان گرمسار و با هدف کاهش بار میکروبی شیر و کمک به اقتصاد دامپروری با استقبال دامداران منطقه مواجه شد و محمدصادق اصول مدیریتی شیردوشی در گاوداری های شیری را برشمرد.

عضو هیات علمی گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار اقدامات لازم در شیردوشی را سه دسته کلی اقدامات قبل از شیردوشی، اقدامات در حین شیردوشی و اقدامات بعد از شیردوشی عنوان کرد و به مراحل مقدماتی دوشش دامها و ضوابط بهداشتی شیردوشی پرداخت.

مسابقات ورزشی دارت و پرتاب آزاد بسکتبال

به گزارش خبرنگار آنا، به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار یک دوره مسابقات ورزشی دارت و پرتاب آزاد بسکتبال ویژه دانشجویان برگزار شد.

مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار گفت: «در ادامه برگزاری مسابقات درون واحدی در بخش ورزش همگانی یک دوره مسابقات دارت و پرتاب آزاد بسکتبال بین دانشجویان پسر در سالن ورزشی یادگار امام(ره) واحد گرمسار انجام شد و دانشجویان با هم به رقابت پرداختند.»

مژده خجو ادامه داد: «در مسابقه دارت به ترتیب مسعود خدامی و محمدهادی وطن خواه مقام اول و دوم و در مسابقه پرتاب آزاد بسکتبال به ترتیب مسعود خدامی، امیرخالقی و احسان رضوی مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.»

http://ana.ir/i/180822
برگزاری کارگاه آموزشی آکواپونیک با حضور مدرس فائو در دانشگاه آزاد

برگزاری کارگاه آموزشی آکواپونیک با حضور مدرس فائو در دانشگاه آزاد