شنبه  16  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با حضور صالحی‌آرا؛

مسئول ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل معرفی شد

پنجشنبه 26 دی 1398 ساعت 13:30
مسئول جدید ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با حضور رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل در مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از خدمات اباصلت امیری مسئول سابق ستاد قدردانی و محمد قهرمانی به‌عنوان مسئول جدید ستاد شاهد و ایثارگران این دانشگاه معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در مراسم تکریم و معارفه مسئولان جدید و قدیم ستاد شاهد و ایثارگران این دانشگاه که با حضور احمد صالحی‌آرا مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، خانواده شهدا و ایثارگران را چراغ راهنمای جامعه در مسیر کمال و سعادت دانست.

اسحق رسولی گفت: «جامعه ایثارگران و خانواده شهدا نعمات الهی هستند که خداوند به‌واسطه آنها به این کشور، معنویت، امنیت و عزت داده است و باید قدردان این ولی‌نعمت‌های خود باشیم. خانواده شهدا و ایثارگران با خدا معامله کرده‌اند و به خدمات ما نیازی ندارند؛ بلکه ما به آنها نیازمندیم. شهید والامقامی مانند سردار حاج قاسم سلیمانی چه قبل از شهادت و چه بعد از آن روح تازه‌ای به انقلاب و امت اسلامی بخشید و در عصر تاریکی‌ها و مادیات، حیات دوباره‌ای به همه ما داد.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افزود: «به لطف خداوند اکنون هزار و 472 نفر از جامعه ایثارگران و خانواده شهدا در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل تحصیل می‌کنند که بیشترین درصد و نسبت دانشجوی خانواده شهدا و ایثارگران نسبت به کل دانشجویان- بین دانشگاه‌های استان است.»

 وی خاطرنشان کرد:  «در جشنواره سال قبل ملی ایثار یکی از دانشجویان جامعه ایثارگر از دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزیده شد و این نشان می‌دهد که بین جامعه ایثارگران نخبگان شایسته‌ای هستند که باید به آنها توجه ویژه داشت،۱۰ شهید از دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تقدیم شده است که دو نفر از این شهدا از شهدای مدافعان حرم هستند.»

رسولی یادآور شد: «همین اواخر هم  افتخار این را داشتیم که برای  یکی از جوانان قهرمان استان  که در مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیکی با روحیه ایثارگری در پاسداشت آرمان‌های  نظام و انقلاب مقابل حریفی از رژیم غاصب صهیونیستی حاضر به مسابقه نشد، بورس تحصیلی اعطا کنیم.»

انتهای پیام/4062/

http://ana.ir/i/466592
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید تا پایان دی وصول می‌شود

مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید تا پایان دی وصول می‌شود

تهیه بانک اطلاعات جامعه شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل

تهیه بانک اطلاعات جامعه شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل

اجرای قانون جامع ایثارگران در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

اجرای قانون جامع ایثارگران در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

 شهدا راه و رسم خدمتگزاری را  نشان دادند

شهدا راه و رسم خدمتگزاری را نشان دادند