چهارشنبه  20  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
حجت‌الاسلام رضایی تأکیدکرد:

تحقق اقتدار نظام با حضور قومیت‌ها و مذاهب مختلف پشت سر رهبری

سه شنبه 11 دی 1397 ساعت 20:23
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پیرانشهر گفت: حضور قومیت‌ها و مذاهب مختلف پشت سر مقام معظم رهبری، موجب اقتدار نظام است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از پیرانشهر، حجت‌الاسلام رضایی، در نشست روشنگری که به مناسبت گرامیداشت نهم دی‌ماه و با حضور جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر در محل سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد، گفت: امت اسلامی یک‌بار دیگر و همانند سال‌های گذشته، در این صحنه نیز با بصیرت و آگاهی پشت سر رهبری ایستادند.

رضایی با بیان اینکه نهم دی‌ماه روز تجدید حیات جمهوری اسلامی ایران بود، تصریح کرد: عنایات خداوندی و حضور قومیت‌ها و مذاهب متخلف در کنار هم و در راستای انسجام نظام پشت سر رهبری، باعث تقویت پایه‌های نظام و عامل ماندگاری آن تاکنون بوده و هست.

وی با تأکید بر عبرت مردم از حادثه‌های تاریخی اضافه کرد: حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 اگرچه رویداد بسیار شیرینی بود، اما دسیسه‌های فتنه‌گران و دشمنان ایران اسلامی که همیشه درصدد برنامه‌ریزی برای تضعیف پایه‌های نظام بوده و هستند، شیرینی این حضور را به تلخی تبدیل کرد اما حرکت امت اسلامی در نهم دی همان سال، باعث شد که این فتنه در همان نقطه شروع خود خفه شود.

رضایی تصریح کرد: اکنون دشمن با طراحی فتنه اقتصادی انتظار دارد که ملت در مقابل نظام باشد و متأسفانه در این میان عده‌ای در داخل کشور با این تفکر همراه شده و این جای تأسف است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر در ادامه این نشست گفت: بعضی از روزها به‌واسطه برخورداری از صفات و خصوصیاتی در مقایسه با سایر روزها متمایز هستند که روز نهم دی سال 88 از همین روزهاست؛ چراکه مردم به‌واسطه حضور همیشگی خود درصحنه و با بصیرت و دشمن‌شناسی، باعث متمایز شدن این روز در مقایسه با سایر روزها شدند.

محمد سلطانی در بخش دیگری از سخنان خود به دلایل شکست کودتای مخملی سال 1388 در کشور اشاره کرد و گفت: نتیجه این کودتا حضور مردم حماسی و ولایتمدار درصحنه بود که در روز نهم دی 88 نسخه فتنه‌گرانی را که در روز عاشورا با حمله به ارزش‌های ملت ایران سند نابودی خود را امضا کردند، برای همیشه پیچیدند.

انتهای پیام/4117/خ


 

http://ana.ir/i/349074
نقش مؤثر جوانان در آینده انقلاب اسلامی با مطالبه‌گری

نقش مؤثر جوانان در آینده انقلاب اسلامی با مطالبه‌گری

9 دی آتش فتنه آمریکایی، صهیونیستی و سعودی را خاموش کرد

9 دی آتش فتنه آمریکایی، صهیونیستی و سعودی را خاموش کرد

سکوت و لغزش خواص موجب شکل‌گیری فتنه 88 شد

سکوت و لغزش خواص موجب شکل‌گیری فتنه 88 شد

9دی به اندازه خود انقلاب اسلامی اهمیت دارد

9دی به اندازه خود انقلاب اسلامی اهمیت دارد

عنایت خداوند فتنه 88 را خنثی کرد

عنایت خداوند فتنه 88 را خنثی کرد