شنبه  17  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در مجمع انتخاباتی و کسب اکثر آرا؛

رئیس هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان‌شرقی انتخاب شد

جمعه 02 خرداد 1399 ساعت 08:54
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به‌عنوان رئیس هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان‌شرقی انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تبریز، سعید جعفری نامور در مجمع انتخاباتی هیئت ورزشی با بیشترین آرا به مدت چهارسال به سمت ریاست هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان آذربایجان‌شرقی  انتخاب شد.

نامور، فعالیت‌های خود را برنامه‌محور و مبتنی بر خرد جمعی همه اعضای مجمع دانست و به آنا گفت: همه برنامه‌ها با توجه به نیاز ورزشکاران این هیئت و با جذب اسپانسرهای مالی انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی جامعه و شرایط اقتصادی ویژه‌ای که بر کشور حاکم است، تمام سعی خود را خواهیم کرد تا این قشر خاص از ورزش از برکات و ثمرات آن در جامعه بهره‌مند شوند.

رئیس هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان آذربایجان‌شرقی افزود: بعد از بررسی توانمندی‌های موجود در ورزشکاران استان برای مدال‌آوری، با رعایت مسائل و مباحث بهداشتی در آینده نزدیک اقدام به میزبانی یک مسابقه کشوری خواهیم کرد.

نامور، عضویت در شورای فنی عمرانی و شورای بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی، دبیر ستاد هدایت تحصیلی استان، دبیر شورای روابط عمومی استان، ریاست اداره امور فنی و عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی، رئیس هیئت بسکتبال شهرستان تبریز، نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان تبریز و عضو هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد در فرمانداری تبریز، مشاور جوان شورای اسلامی استان، مشاور جوان فرماندار شهرستان تبریز، بازرس خانه تشکل‌های غیردولتی استان، دبیر کل و نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد جوان استان، مدیر مسئول و سردبیر خبرگزاری عمران ایران و مدیر مسئول و سردبیر مجله علمی، فرهنگی و هنری آشنا، مدیر عامل موسسه خیریه قلب‌های سبز و  عضو شورای توسعه و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد تبریز، عنوان جوان موفق‌ و نمونه اجتماعی کشور را در سوابق اجرایی و چاپ بیش از ۲۵ مقاله در مجلات علمی پژوهشی و همایش‌های ملی و بین‌المللی را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/

http://ana.ir/i/491365
هزار و 300 متر مربع فضا به مدارس مهارتی اختصاص یافت/ گشایش مدرسه عالی چرم و کفش در سال 99

هزار و 300 متر مربع فضا به مدارس مهارتی اختصاص یافت/ گشایش مدرسه عالی چرم و کفش در سال 99

انتصاب سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

انتصاب سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

رئیس اداره عمران دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد تبریز شد

رئیس اداره عمران دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد تبریز شد