سه شنبه  13  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
هم‌زمان با تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی؛

راه‌اندازی مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش دانشگاه آزاد اسلامی تبریز کلید خورد/ پذیرایی از هزار و 200 داوطلب

چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 19:46
هم‌زمان با سی و هشتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز کلید خورد.

عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در تبریز از تأسیس مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش این دانشگاه در سال جهش تولید خبر داد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه حل مسئله ملی است گفت: این دانشگاه در سالی که گذشت در زمینه سرای نوآوری کفش و چرم و تأسیس مرکز تحقیقات چرم و کفش و طرح پایش کفش و چرم فعالیت‌های متعددی انجام داده است .ان شاالله امسال در راستای منویات مقام معظم رهبری رونق تولید کفش که یک مسئله استانی و ملی است؛ پیشتاز خواهیم بود.

وی رشته‌های مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش برشمرد و گفت: کلیه مهارت‌های مربوط صنعت چرم و کفش مانند ساخت و دوخت چرم ، طراحی و قالب‌سازی و پستهاسازی انواع کفش‌های زنانه ، مردانه ،پوتین ،چکمه ، ورزشی ،صندل و ماکاسین، آموزش مهارت‌های مدیریتی و فروش و بازاریابی و حسابداری بهای تمام شده محصول از جمله رشته‌های آموزشی این مدرسه مهارتی است.

وی با اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی این مدرسه صرفاً کوتاه‌مدت و میان‌مدت مهارتی خواهد بود ؛افزود: این دوره‌ها با استفاده از آخرین متد آموزشی روز دنیا و بهترین دستگاه‌ها و با بهره‌مندی از حضور اساتید برجسته و مجرب کشور برگزار خواهد شد و محدودیتی برای برگزاری دوره‌ها در واحدهای تولیدی و صنعتی وجود نخواهد داشت .

جوانپور تصریح کرد:سرفصل‌های استاندار آموزشی تعیین شده برای دوره‌ها مطابق آخرین استانداردهای بین‌المللی و با تأکید به برند ملی و بومی چرم و کفش اصیل تبریز می‌باشد.

وی افزود:این مدرسه به همت دانشگاه آزاد اسلامی و همیاری اهالی صنعت چرم و کفش بنا نهاده شده است که دوره‌های کارورزی، کاربنیان و کارآفرینی به صورت پیشرفته برگزار خواهد کرد.در پایان هر دوره گواهی معتبر آموزشی مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز ارائه خواهد شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری، پذیرای حداقل 1200 نفر از داوطلبان باشیم و رده‌های مهارتی از اول تیرماه سال جاری برگزار شود.

وی تأکید کرد: برای ثبت‌نام در این مدرسه مهارتی محدودیت سنی و تحصیلاتی وجود ندارد.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/491186
هزار و 300 متر مربع فضا به مدارس مهارتی اختصاص یافت/ گشایش مدرسه عالی چرم و کفش در سال 99

هزار و 300 متر مربع فضا به مدارس مهارتی اختصاص یافت/ گشایش مدرسه عالی چرم و کفش در سال 99

آغاز کار کمیته جهش تولید دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی

آغاز کار کمیته جهش تولید دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی

3 انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی شبستر

3 انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی شبستر

بهره‌مندی دانشجویان عراقی از آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

بهره‌مندی دانشجویان عراقی از آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز