يكشنبه  28  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با حضور مسئولان؛

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر معرفی شد 

يكشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 16:00
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شبستر، مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شبستر، خامنه، صوفیان و مرکز تسوج (ناحیه شبستر) با حضور عزیز جوان‌پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان، سعید وحیدی‌مهر معاون امور فرهنگی و دانشجویی واحد تبریز، اعضای شورای شهر، فرماندار و مسئولان نهادها و ادارات، استادان، کارکنان و دانشجویان در واحد شبستر برگزار شد. 

در این مراسم از خدمات حبیب اقدم‌شهریار در سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شبستر قدردانی و غلامرضا کاظمی‌زاده به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شبستر، خامنه، صوفیان، مرکز تسوج (ناحیه شبستر) معرفی شد.

جوان‌پور در این مراسم با توجه به سابقه خوب واحد شبستر  بین واحدهای استان از تلاش‌ها و خدمات رؤسای قدیم واحد شبستر یاد کرده و اقدم شهریار را از استادان بااخلاق و بافضیلت و باسابقه واحد شبستر معرفی کرد. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با توجه به اینکه وجود مشکلات عدیده مالی و اقتصادی  واحد شبستر می‌طلبد، نگاه جدیدی داشته و از ظرفیت‌های واحدهای ناحیه شبستر در تحقق درآمدهای غیرشهریه‌ای و دانش‌بنیان استفاده کنیم، کاظمی‌زاده را به واسطه تجربیات و توانمندی‌‌های خاص در این حوزه برای ناحیه شبستر معرفی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با همدلی و همراهی و کمک استادان، کارکنان و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستانی و با هم‌افزایی و آزادسازی  و به فعلیت رساندن ظرفیت‌های واحدهای ناحیه شبستر مانند گذشته حرکت پرشتاب در مسیر شکوفایی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/4062/

http://ana.ir/i/415533
واحدهای فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی شبستر مستقر می‌شوند

واحدهای فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی شبستر مستقر می‌شوند

مدیریت مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی شبستر به یک بانو سپرده شد

مدیریت مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی شبستر به یک بانو سپرده شد

تأثیر استرس بر ایجاد دیابت و عملکرد سلول‌های بتای انسولین‌ساز

تأثیر استرس بر ایجاد دیابت و عملکرد سلول‌های بتای انسولین‌ساز

25/06/1398 12:09:37 ب.ظ
پس واحد کرج چی شد ؟؟ چرا معرفی نمی کنید ؟
25/06/1398 11:35:57 ق.ظ
سردبیر محترم خبرگزاری آنا. با اهدای سلام و تحیات.همانگونه که ذیل این خبر به استحضار رساندم هیئت عمومی دیوان عدالت اداری طی رای شماره ۲۰۷۱، بخشنامه‌ی سازمان وظیفه عمومی ناظر بر ممنوعیت تحصیل مجدد در یک مقطع تحصیلی برای مشمولان وظیفه را ابطال کرد. با توجه به اهمیت موضوع و به منظوراطلاع از روند اجرای رای و چگونگی انجام آن، لطفاً گزارشی در این مورد تهیه فرمایید. لازم به توضیح است که متن کامل رای مذکور به شماره دادنامه ۲۰۷۱ در سایت دیوان عدالت اداری و روزنامه‌ی رسمی کشور موجود است و مقتضی است پس از استعلام و اطمینان از صحت موضوع نسبت به پوشش خبری موضوع اقدام فرمایید.پیشاپیش از توجه آن مقام محترم و خبرنگاران محترم آن خبرگزاری سپاسگزارم.