پنجشنبه  08  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با صدور حکمی؛

مدیرکل توسعه آموزش و پژوهش معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد آذربایجان‌شرقی منصوب شد

شنبه 23 شهریور 1398 ساعت 19:26
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در حکمی مدیرکل توسعه آموزش و پژوهش معاونت علوم پزشکی این دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تبریز، عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با صدور حکمی مریم اردیبهشتی خیابان را به سمت مدیرکل توسعه آموزش و پژوهش معاونت علوم پزشکی این دانشگاه منصوب کرد.

در حکم جوانپور خطاب به اردیبهشتی آمده است: بنا به پیشنهاد معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با عنایت به سوابق، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل توسعه آموزش و پژوهش معاونت علوم پزشکی استان» منصوب می‌شوید. امید است با رعایت تقوای الهی، صداقت کاری، قانونمندی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمام توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات و دانشگاه نمایید.

مریم اردیبهشتی خیابان دکتری تخصصی بهداشت باروری، رتبه یک دانشگاه علوم پزشکی تهران است و چاپ 33 مقاله در مجلات علمی – پژوهشی ، ISI و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی و 5 طرح پژوهشی را در کارنامه علمی خود دارد.

وی پیش از این مسئولیت دفتر توسعه آموزش (EDO)دانشکده علوم پزشکی عضو  بورد  و شورای راهبردی رشته مامایی، عضویت شورای سیاستگذاری EDC  سازمان مرکزی، مسئولیت کشوری کمیته دانشجویی توسعه آموزش علوم پزشکی، عضویت کمیته آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی شورای پژوهش و فناوری مجری ارزشیابی جامع برنامه‌های آموزش علوم پزشکی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی، عضویت در شورای زنان فرهیخته استان آذربایجان شرقی را عهده ‌دار بوده است.

رتبه یک  استانی رشته احکام خواهران با دریافت تقدیرنامه در  بیست و سومین مسابقات قرآن و عترت، مشارکت در برگزاری  اولین همایش روزه‌داری و سلامت با دریافت تقدیر از معاونت فرهنگی –دانشجویی و  دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری استان ، مشارکت در برگزاری اولین کمپین روزه داری و سلامت با همکاری معاونت فرهنگی-دانشجویی و انتخاب به عنوان  استاد نمونه بر اساس شاخص‌های فرهنگی و آموزشی را در سوابق فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی خود دارد.

انتهای پیام/4062/

http://ana.ir/i/415475
3 انتصاب در بیمارستان امام سجاد(ع) تبریز/ رئیس و اعضای هیئت عامل منصوب شدند

3 انتصاب در بیمارستان امام سجاد(ع) تبریز/ رئیس و اعضای هیئت عامل منصوب شدند

انتصاب در معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی

انتصاب در معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی

دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی در تبریز راه‌اندازی می‌شود

دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی در تبریز راه‌اندازی می‌شود

30 درصد پزشکان کشور دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی هستند

30 درصد پزشکان کشور دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی هستند