پنجشنبه  21  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
معاون آموزش‌وپرورش آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

اعزام 85 دانش‌آموز آذربایجان‌شرقی به مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری

سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 15:28
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش آذربایجان‌شرقی گفت: 85 نفر از دانش‌آموزان این استان در دو بخش گروهی و انفرادی مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری حضور خواهند یافت.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره کل آموزش‌وپرورش استان آذربایجان‌شرقی، طاهر علمی در حاشیه اعزام دانش‌آموزان راه‌یافته به مرحله کشوری اظهار کرد: مسابقات فرهنگی هنری امسال با شعار «یک دانش‌آموز یک مهارت» و با شرکت هزار و 350 نفر دانش‌آموز در مرحله استانی کلید خورد.

وی افزود: مسابقات فرهنگی و هنری یکی از فعالیت‌های تربیتی است که به‌منظور کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای فرهنگی و هنری و افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان از طریق ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم اجرا می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: هدف از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری پرورش مشارکت‌جویی، تلاش و سازندگی، مسئولیت‌پذیری، تعامل و همدل، ایجاد نشاط و شادابی بین دانش‌آموزان است.

علمی با بیان اینکه مسابقات فرهنگی و هنری در چهار مرحله آموزشگاهی، منطقه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌شود، گفت: امسال نیز مرحله کشوری این مسابقات از 22 تا 31 مردادماه برگزار می‌شود که 85 نفر از دانش‌آموز استان در بخش گروهی شامل سرود، نمایش و تئاتر و در بخش انفرادی شامل شعر، داستان و مشاعره با سایر استان‌های کشور به رقابت خواهند پرداخت.

وی مطرح کرد: مسابقات فرهنگی و هنری در راستای تحقق سند تحول بنیادین در ساحت تربیتی هنری و زیبایی‌شناختی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4121/4062/

http://ana.ir/i/410300
تمام مناطق آتش‌گرفته آذربایجان‌شرقی اطفاء و پاک‌سازی شد

تمام مناطق آتش‌گرفته آذربایجان‌شرقی اطفاء و پاک‌سازی شد

بیش از 50 درصد مدارس ملکان نیاز به نوسازی و بازسازی دارند

بیش از 50 درصد مدارس ملکان نیاز به نوسازی و بازسازی دارند

همایش خیران مدرسه‌ساز در ملکان برگزار می‌شود

همایش خیران مدرسه‌ساز در ملکان برگزار می‌شود

دانش‌آموزان مراغه صاحب پارک می‌شوند

دانش‌آموزان مراغه صاحب پارک می‌شوند